Головна: - e-mail: mitropolet@mail.ru - http: //eparhija.com.ua - Skype: mitropolet


Категорії Новин


Новини

Керуючий Єпархією


Богородська єпархія УПЦ


Медіа

Документи

Газета


Проповіді і проповідники


Календар богослужінь


Контакти


МолитваГолодомор та геноцид в радянські часи з відеофільмамиУкраїнські історичні та народні трагедійні пісні і думиУкраїнські історичні думи козацької доби з відеофільмамиП'єси та спектаклі художнього та комедійного змісту з відеофільмами


 

У вигляді календаря

«    жовтня 2019    »
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

У вигляді списку

Червень 2019 (3)
Березень 2019 (5)
Лютий 2019 (3)
Січень 2019 (1)
Квітня 2018 (2)
Березень 2018 (3)
 

 

Hosting Ukraine

 

Сортувати статті по: даті | популярності | відвідуваності | комментарям | алфавіту

Неділя про Страшний Суд

Автор: mitropolit от 24-02-2014, 13:52
Неділя про Страшний Суд
Митрополит Адріан після Божественної літургії у неділю, 23-го лютого 2014-го року висловив перед духовенством та віруючими своє Слово про Страшний Суд Божий, який співпоставив його з земними судами, які майже всі корумповані, продажні і антинаціональні.
Страшний же суд, це наступний Суд Божий, який справедливо буде засуджувати кожну людину згідно її віри, надії і, особливо, любові, яка шліфує серця людей, чистить їх душі від всякої скверни і мирить людей для примирення з Богом.

ЗВЕРНЕННЯ МИТРОПОЛИТА АДРІАНА: Боротьба за свободу українського народу і незалежність цілісної України, продовжується

Автор: mitropolit от 10-02-2014, 11:27
ЗВЕРНЕННЯ МИТРОПОЛИТА АДРІАНА: Боротьба за свободу українського народу і незалежність цілісної України,  продовжується
Боротьба за свободу українського народу і незалежність цілісної України, продовжується

Дорогі друзі, брати і сестри у Христі, українці, патріоти нашої загальної любої Батьківщини-Вітчизни України !

Для того, щоб Ви твердо стояли на своїх позиціях у захисті нашої незалежної, суверенної, цілісної Української Держави, пропонуємо негайно подивитись коментар відомого вченого богослова, Ректора Української Ужгородської Богословської Академії – архімандрита Віктора (Бедя).
http://tvkorzo.com/?file=%D0%B1%D0%B5%D0%B4%D1%8C111.mp4

Тому переворот в Українській державі зараз робить не народ, який є господарем в країні і обирає владу на конкретний термін і не більше, а ті, які вже зробили цей переворот в Конституції України в 2010-му році, де без волі українського народу, за допомогою Конституційного суду, прислуговуючись перед цими тимчасовими народними обранцями, судді надали їм всі права і вседозволеності, продовжувати в Україні сепаратистські дії, які вже розпочались міською владою на Харківщині, губернатором та мером, не говорячи про покійного губернатора Кушнарьова, на Луганщині, на Донеччині, на Миколаївщині та Дніпропетровщині, особливо, в Криму.

Про свято Різдва Христового у Свято-Троїцькому храмі Богородської єпархії

Автор: mitropolit от 9-01-2014, 23:52
Про свято Різдва Христового у Свято-Троїцькому храмі Богородської єпархії
Про свято Різдва Христового у Свято-Троїцькому храмі Богородської єпархії м. Ногінська Московської області (УПЦ КП) 7-го січня 2014-го року.
Богослужіння очолив Митрополит Адріан з духовенством. Після Божественної літургії Владика Адріан проповідував, а потім запросив на урочисту трапезу духовенство, хористів, церковних службовців, гостей та майже всіх парафіян, які були присутні на богослужінні. Цей обід відбувся в актовому залі другого поверху.
Прес-служба Богородської єпархії пропонує фотокартки з богослужіння та відеофільм про нього.

Хто переможе в Україні: "Євромайдан чи олігархи і корупціонери?"

Автор: mitropolit от 2-01-2014, 20:29
Хто переможе в Україні: "Євромайдан чи олігархи і корупціонери?"
Хто переможе в Україні: "Євромайдан чи олігархи і корупціонери?"

В газеті Богородської єпархії (Москва, Московська область та регіони РФ): «Наша Церква - Київський Патріархат» розміщена стаття Митрополита Адріана "Хто переможе у Києві: "Євромайдан чи олігархи і корупціонери?" В ній автор наводить висловлення відомих церковних і громадських діячів про цю проблему.
І так, він пише, що Євромайдан існує більше одного місяця. Здавалось, що така мільйонна маса людей, яка збиралась і до цього часу збирається на Майдані у Києві, повинна була зрушити свідомість і совість сучасних керівників Україною, а вона у них мовчить, а замість неї розпускають свої криваві руки по всій нашій державі, щоб заспокоїти те суспільство, яке їх обирало і віддало їм себе, щоб спокійно спати, навчатись, працювати і жити по-людськи і по-європейським стандартам.

 

Hosting Ukraine

 

@ 2011 Прес-центр Богородської єпархії