Головна: - e-mail: mitropolet@mail.ru - http: //eparhija.com.ua - Skype: mitropolet


Категорії Новин


Новини

Керуючий Єпархією


Богородська єпархія УПЦ


Медіа

Документи

Газета


Проповіді і проповідники


Календар богослужінь


Контакти


МолитваГолодомор та геноцид в радянські часи з відеофільмамиУкраїнські історичні та народні трагедійні пісні і думиУкраїнські історичні думи козацької доби з відеофільмамиП'єси та спектаклі художнього та комедійного змісту з відеофільмами


 

У вигляді календаря

«    червня 2022    »
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

У вигляді списку

Квітня 2020 (2)
Березень 2020 (3)
Грудень 2019 (2)
Червень 2019 (3)
Березень 2019 (5)
Лютий 2019 (3)
 

 

Hosting Ukraine

 

Сортувати статті по: даті | популярності | відвідуваності | комментарям | алфавіту

Вітання прешому проректору КПБА отцю Олександру Трофимлюку

Автор: mitropolit от 1-12-2014, 23:06
Вітання прешому проректору КПБА отцю Олександру Трофимлюку
Ваше Високопреподобіє, дорогий перший проректоре Київської Православної Богословської Академії, отче Олександре Трофимлюк !

В першу чергу, прийміть моє сердечне вітання з Днем Вашого народження. Побажати Вам міцного здоров’я і витримки в цьому складному житті.
Ваше чисте серце й добра душа перемагають всі ці тиски на Вашу людську свідомість. І Ви, як були й раніше, є тим світильником, який світить всім в студентському домі.

Вітання Митрополита Адріана з 20-літтям архієрейської хіротонії

Автор: mitropolit от 16-02-2014, 21:52
Вітання Митрополита Адріана з 20-літтям архієрейської хіротонії
Дорогі брати і сестри у Христі! В житті Митрополита Адріана відбулась ще одна подія, коли він і вся повнота Богородської єпархії відмічали 20-ліття у Свято-Троїцькому храмі м. Ногінська Московської області з дня його архієрейської хіротонії, яка відбулась в київському кафедральному Свято-Володимирському соборі 6-го лютого 1994-го року.
У зв’язку з цим, після Божественної літургії та святкового Молебню, відбулось урочисте привітання в адресу Митрополита Адріана, коли благочинний Богородської єпархії, протоієрей Євгеній Удалой висловивши свої щирі і теплі слова привітання і подяки, вручив йому букет квітів з білих троянд.

20-ліття архієрейської хіротонії Митрополита Адріана

Автор: mitropolit от 5-02-2014, 20:04
20-ліття архієрейської хіротонії Митрополита Адріана
З черговим ювілеєм вітають Митрополита Адріана: духовенство, чернецтво, парафіяни та члени української діаспори в Російській Федерації з 20-літтям з Дня архієрейської хіротонії, яка відбулась 6-го лютого 1994-го року в патріаршому кафедральному Свято-Володимирському соборі м. Києва.
Хіротонія була очолена Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси – України Володимиром (Романюком), а також Блаженнійшим Митрополитом Київським Філаретом у співслужінні архієреїв УПЦ КП.
Ми бажаємо нашому Владиці й надалі бути чесним, справедливим, миротворцем, людяним, натхненником і проповідником Слова Божого, люблячим вболівальником за долю страждальців, бідних і нещасних людей, голодних і хворобливих, які постійно чекають відвідин Митрополита Адріана.
Нехай же Господь милосердний збагачує душу і серце Владики Адріана, щоб й надалі він зміг мудро і терпеливо керувати своєю єпархією і своїм Божим народом.


Єпархіальне управління Богородської єпархії УПЦ КП

Веб-сайт: www.eparhija.com.ua
e-mail: mitropolet@ukr.net

Вітання Митрополиту Адріану з його ювілеєм

Автор: mitropolit от 12-12-2013, 22:10
Вітання Митрополиту Адріану з його  ювілеєм Вітання Митрополиту Адріану з його  ювілеєм
Духовенство, чернецтво та парафіяни храмів Богородської єпархії Української Православної Церкви (КП, Москва, Московська область та регіони РФ) щиро вітаємо свого архіпастиря, Митрополита Адріана з ювілеєм, на честь 70-ліття з Дня його народження!
У зв’язку з цим, ми готуємо розширений матеріал про життєвий і церковний шлях з фотознімками, відеофільмами та текстами про Митрополита Адріана.


http://www.eparhija.com.ua

 

Hosting Ukraine

 

@ 2011 Прес-центр Богородської єпархії