«    вересня 2017    »

Січень 2017 (7)
Грудень 2016 (2)
Листопад 2016 (6)

Сортувати статті по: даті | популярності | відвідуваності | комментарям | алфавіту

12-го лютого 2017-го року. Неділя про блудного сина

Автор: mitropolit от 11-02-2017, 23:27
12-го лютого 2017-го року. Неділя про блудного сина
Богородська єпархія УПЦ КП розміщує на своєму веб-сайті житіє святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Золотоустого. яких у неділю, Православна Церква буде відмічати їх світлу пам’ять.
В цей же день розпочинається неділя про блудного сина, а також вживається перед полієлеєм псалом № 136 «На ріках Вавілонських» на який український церковний композитор ХVIII-го ст. Артемій Ведель написав свою хорову музику.
Про блудного сина святий апостол і євангеліст Лука писав в своєму Євангелії, глава 15, стих 11-22.

Вітання з Днем архієрейської хіротонії Митрополита Адріана

Автор: mitropolit от 6-02-2017, 09:55
Вітання з Днем архієрейської хіротонії Митрополита Адріана
З Днем архієрейської хіротонії вітають Митрополита Адріана: духовенство, чернецтво, парафіяни та члени української діаспори в Російській Федерації, яка відбулась 6-го лютого 1994-го року в патріаршому кафедральному Свято-Володимирському соборі м. Києва.
Хіротонія була очолена Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси – України Володимиром (Романюком), а також Блаженнійшим Митрополитом Київським Філаретом у співслужінні архієреїв УПЦ КП.
Ми бажаємо нашому Владиці й надалі бути чесним, справедливим, миротворцем, людяним, натхненником і проповідником Слова Божого, люблячим вболівальником за долю страждальців, бідних і нещасних людей, голодних і хворобливих, які постійно чекають відвідин Митрополита Адріана.
Нехай же Господь милосердний збагачує душу і серце Владики Адріана, щоб й надалі він зміг мудро і терпеливо керувати своєю єпархією і своїм Божим народом.

Єпархіальне управління Богородської єпархії УПЦ КП

Веб-сайт: www.eparhija.com.ua
e-mail: mitropolet@ukr.net

5-го лютого неділя про митаря і фарисея. Підготовка душ і сердець до Великого посту

Автор: mitropolit от 4-02-2017, 10:51
5-го лютого неділя про митаря і фарисея. Підготовка душ і сердець до
Великого посту. На Всенічному бдінні в суботу ввечері вперше в цьому році співалась стихира «Покаяння, відкрий мені двері Життєдавче…»

Про святкування 19-го січня 2012-го року, у четвер, Хрещення Господнього, Богоявлення та Просвітлення Божого народу

Автор: mitropolit от 18-01-2017, 13:34
Наш веб-сайт пропонує історію свята Хрещення та Богоявлення Господнього українською та російською мовами, проповіді святителя Іоанна Золотоустого, Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси – України Філарета, а також відеофільми російською мовою про Хрещення Господнє Святійшого Патріарха Московського Кирила та єпископа Василя (Родзянко) із США.