Головна: - e-mail: mitropolet@mail.ru - http: //eparhija.com.ua - Skype: mitropolet


Категорії Новин


Новини

Керуючий Єпархією


Богородська єпархія УПЦ


Медіа

Документи

Газета


Проповіді і проповідники


Календар богослужінь


Контакти


МолитваГолодомор та геноцид в радянські часи з відеофільмамиУкраїнські історичні та народні трагедійні пісні і думиУкраїнські історичні думи козацької доби з відеофільмамиП'єси та спектаклі художнього та комедійного змісту з відеофільмами


 

У вигляді календаря

«    листопада 2017    »
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

У вигляді списку

Квітня 2017 (2)
Березень 2017 (2)
Лютий 2017 (7)
Січень 2017 (7)
Грудень 2016 (2)
Листопад 2016 (6)
 

 

Hosting Ukraine

 

Сортувати статті по: даті | популярності | відвідуваності | комментарям | алфавіту

18 января, в среду, весь православный мир отмечает Крещенский Сочельник

Автор: mitropolit от 17-01-2017, 21:48
18 января, в среду, весь православный мир отмечает Крещенский Сочельник
Крещенский сочельник — это вечер-приготовление перед большим православным праздником, который называется Богоявление Господне - Крещение. Этот праздник православной церкви принадлежит к числу двунадесятых. В этот день вспоминается крещение Иисуса Христа Иоанном Предтечей (Крестителем) в реке Иордан.
Греческое слово, переданное на славянский и затем русский языки словом «крещение», более точно следует переводить словом «погружение». Иоанново Крещение было, по сути, очистительным омовением. Христианское же крещение понимается как взятие на себя креста.
Крещение Иоанна Крестителя имело смысл духовно очищающего действия.

З неділею та зі святом преп. Серафима Саровського (15.01.2017)

Автор: mitropolit от 15-01-2017, 22:25
З неділею та зі святом преп. Серафима Саровського (15.01.2017)
Дорогі брати і сестри у Христі! На нашому веб-сайті ми розміщуємо російською мовою недільне Євангеліє від св. ап. Марка гл. 1, стихи 1-8 про прибуття на землю Сина Божого, Господа нашого Ісуса Христа, Месії, перед яким спочатку проповідував святий пророк Іоан Хреститель. Про це писав у Вітхому Завіті св. пр. Малахія, гл. 3, стих 1 (V-те ст. до. н.е.). «Вот, Я посылаю Ангела Моего, и он приготовит путь предо Мною, и внезапно придет в храм Свой Господь, Которого вы ищете, и Ангел завета, Которого вы желаете; вот, Он идет, говорит Господь Саваоф»
Пропонуємо відеофільм та проповідь на цю тему.
Також, у зв’язку зі святом преподобного Серафима Саровського, ми розміщуємо матеріали про його житіє, проповіді та історичні дані (російською мовою) про перенесення його святих мощей влітку 1991-го року з Мокви до Дівеєво, які собою освятили Богоявленський собор у м. Ногінську Московської області, де й була перша зупинка. Тут, як сповіщають матеріали РПЦ Московського Патріархату, на зустріч цих святих мощей вийшли за три кілометри від собору: Святійший Патріарх Московський Алексій ІІ, Митрополит Крутицький і Коломенський Ювеналій, а також настоятель цього собору архімандрит Адріан (Старина) та багато архієреїв, духовенства і 50-т тисяч паломників.
Розміщуємо також цікавий відеофільм про житіє преп. Серафима Саровського.

З Новим Старим Роком я, Митрополит Адріан, Вас щиро вітаю!

Автор: mitropolit от 14-01-2017, 22:23
З Новим Старим Роком я, Митрополит Адріан, Вас щиро вітаю!
В цей день Обрізання Господнього, згідно юдейської традиції, свята Православна Церква відмічає пам’ять ще двох великих угодників Божих святителів, Василія Великого, Архієпископа Кесарії Кападокійської та Петра (Могили), Митрополита Київського і всієї Русі, які жили в різні епохи і століття: один в IV-му, а другий, в ХVII-му століттях, але прожили на землі по 49-ть років і померли в один і той же день, 14-го січня на Обрізання Господнє.
Ці два святителі зіграли величезну роль в житті Православної Церкви світу. Тому, ми присвячуємо їм не тільки житіє про них російською і українською мовами, але й проповіді присвячені їм на двох мовах, а також два відеофільми, які з чутливістю і великими знаннями говорять про цих просвітителів православного люду.
Пропонуємо також щедрівки, які присвячені Новому Старому Року у виконанні українських професійних і народних хорів, які по традиції українського народу оспівують трудолюбивий, миролюбивий і релігійний характер наших людей.

7-го січня 2017-го року про свято на Різдво Христове

Автор: mitropolit от 7-01-2017, 01:33
7-го січня 2017-го року про свято на Різдво Христове
Богородське єпархіальне управління УПЦ Київського Патріархату сповіщає про богослужіння та святкування Різдва Христового у Свято – Троїцькому та в Свято – Тихвінському жіночому монастирі м. Ногінська Московської області.
6-го січня, 2012 р., в п’ятницю, о 16-й годині вечора Митрополит Адріан очолив Всенічне бдіння з Великим повечір’ям, Літією, Полієлеєм та з Великим славослів’ям. Вночі, з 6-го на 7-ме січня, о 24.00 розпочалась нічна Божественна літургія з ранковою (Утреня) службою.

 

Hosting Ukraine

 

@ 2011 Прес-центр Богородської єпархії