«    травня 2018    »

Січень 2018 (8)
Квітня 2017 (2)
Березень 2017 (2)

Сортувати статті по: даті | популярності | відвідуваності | комментарям | алфавіту

Хрестопоклонна неділя

Автор: mitropolit от 19-03-2017, 23:48
Хрестопоклонна неділя
19-го березня 2017-го року (неділя) в третю неділю Великого посту свята Православна Церква шанує Святий і Животворчий Хрест Господній. Ми пропонуємо своїм читачам веб-сайту історичні дані та значення святого Хреста в житті православної людини. Для цього ми розміщуємо матеріали російською та українською мовами про святий Хрест та проповіді.
Проповіді Митрополита Антонія Сурозького, святителя Луки Кримського (Войно – Ясинецького), святого праведного Іоанна Кронштадтського та архімандрита Іоанна Крест`янкіна (Псково – Печерський монастир), а також два відеофільми.

Про свято торжества Православ`я, ми розміщуємо матеріали та проповіді українською та російською мовами

Автор: mitropolit от 4-03-2017, 23:21
5-го березня 2017-го року, у неділю, ми будемо святкувати Торжество Православ’я, тобто торжество іконошанування, яке було установлене в Константинополі у 842-му році, після 400-річного гоніння на християн та спалення їх святинь, як це було пізніше повторено більшовиками – ленінцями в часи СРСР.

Прощена неділя

Автор: mitropolit от 25-02-2017, 23:29
Прощена неділя
26-го лютого, у неділю, ПРОЩЕНА НЕДІЛЯ, а також згадування вигнання перших людей із Раю, створених Богом - Адама і Єву. Ми розміщуємо українською та російською мовами матеріали про Прощену неділю, а також по церковному уставу, ввечері, відбуватиметься сам Чин Прощення.

Неділя про Страшний Суд

Автор: mitropolit от 19-02-2017, 14:23
Неділя про Страшний Суд
Срашний же суд, це наступний Суд Божий, який справедливо буде засуджувати кожну людину згідно її віри, надії і, особливо, любові, яка шліфує серця людей, чистить їх душі від всякої скверни і мирить людей для примирення з Богом.
Протягом всього наступного тижня Православна Церква благословляє вживати молочні продукти, яйця та рибу.
Ця неділя називається про Страшний Суд. Коли ми чуємо такі слова, то на перший погляд вони лякають кожну людину, бо якщо порівняти церковне поняття Страшного Суду із земним, державним судом, то стає моторошно, оскільки від сучасних судів різних рівнів, від районного, міського та обласного до Вищого суду не можна знайти ні правди, ні захисту.
Ми пропонуємо дві проповіді українською мовою та сім російською про Страшний Суд, а також чотири відеофільми на цю тему