«    вересня 2017    »

Січень 2017 (7)
Грудень 2016 (2)
Листопад 2016 (6)

Сортувати статті по: даті | популярності | відвідуваності | комментарям | алфавіту

РОЖДЕСТВЕНСКОЕ ПОЗДРАВЛЕНИЕ МИТРОПОЛИТА АДРИАНА 6-го января 2012-го года на русском языке, а на украинском, поздравление размещено ниже

Автор: mitropolit от 6-01-2017, 19:46
Рождественское поздравление Митрополита Адриана

6-го января 2012-го года

Я никогда не забуду интервью скульптора в советские времена Евгения Вучетича, родом с Днепропетровщины, который писал о Богомладенце Пречистой Богоматери. «Он сидит на ее руках, как птичка, которая в любую минуту сможет выпорхнуть из объятий Своей Матери. Он говорит людям: «Берите Меня, встречайте Меня, ибо Я и пришел от Отца Небесного для того, чтобы Вам послужить. Не вы Мне, но Я вам, чтобы и вы так поступали. Ваша жизнь на земле будет легче, светлее, теплее, а самое главное, вы будете увереннее идти на примирение с Творцом Неба и Земли ».

РІЗДВЯНЕ ВІТАННЯ МИТРОПОЛИТА АДРІАНА 6-го січня 2012 року українською мовою, а російською, вітання розміщене вище

Автор: mitropolit от 6-01-2017, 01:23
Різдвяне вітання Митрополита Адріана

6-го січня 2012 року

Я ніколи не забуду інтерв’ю скульптора в радянські часи Євгена Вучетича, родом з Дніпропетровщини, який писав про Богомладенця Пречистої Богоматері. «Він сидить на її руках, як пташка, яка в любу мить зможе випурхнути з обіймів Своєї Матері. Він каже людям: «Беріть Мене, зустрічайте Мене, бо Я й прийшов від Отця Небесного для того, щоб Вам послужити. Не ви Мені, але Я вам, щоб і ви так поступали. Ваше життя на землі буде легше, світліше, тепліше, а саме головне, ви будете впевненіше йти на примирення з Творцем Неба і Землі».

Дорогі друзі, братии і сестри у Христі! Щиро вітаємо Вас з державним святом Новим роком! 1 січня 2017-го року

Автор: mitropolit от 28-12-2016, 00:59
Прес-служба Богородської єпархії УПЦ Київського Патріархату (Москва, Московська область та регіони РФ) пропонує духовенству, віруючим, парафіянам та всім читачам нашого веб-сайту проповіді (російською мовою) Митрополита Антонія Сурозького та архимандрита Іоана (Крестьянкіна) в 29-ту неділю по Пятидесятниці, а також житіє святих: мученика Воніфатія (290-й рік) та преподобного Іллі Муромця Києво – Печерського (українського народного героя-богатиря), а також відеофільм (українською мовою) про нього.

4-го грудня, у неділю, свято на честь Введення у храм Пресвятої Богородиці

Автор: mitropolit от 3-12-2016, 14:06
4-го грудня, у неділю, свято на честь Введення у храм Пресвятої Богородиці
4-го грудня 2016-го року, у неділю, свято на честь Введення у храм Пресвятої Богородиці.