Головна: - e-mail: mitropolet@mail.ru - http: //eparhija.com.ua - Skype: mitropolet


Категорії Новин


Новини

Керуючий Єпархією


Богородська єпархія УПЦ


Медіа

Документи

Газета


Проповіді і проповідники


Календар богослужінь


Контакти


МолитваГолодомор та геноцид в радянські часи з відеофільмамиУкраїнські історичні та народні трагедійні пісні і думиУкраїнські історичні думи козацької доби з відеофільмамиП'єси та спектаклі художнього та комедійного змісту з відеофільмами


 

У вигляді календаря

«    листопада 2019    »
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

У вигляді списку

Червень 2019 (3)
Березень 2019 (5)
Лютий 2019 (3)
Січень 2019 (1)
Квітня 2018 (2)
Березень 2018 (3)
 

 

Hosting Ukraine

 

Сортувати статті по: даті | популярності | відвідуваності | комментарям | алфавіту

Про святого благовірного великого князя Київської Русі, Олександра Невського

Автор: mitropolit от 5-12-2011, 18:10
Про святого благовірного великого князя Київської Русі, Олександра Невського
Дорогі брати і сестри у Христі! На нашому веб-сайті Богородської єпархії УПЦ КП ми розміщуємо житіє святого благовірного великого князя Київської Русі, Олександра Невського (ХІІІ-те ст.), пам’ять якого свята Православна Церква буде відмічати 6-го грудня 2011-го року, у віторок, а також дві проповіді про нього: перша була висловлена ще в часи більшовицького атеїзму в 30-ті роки ХХ-го століття, святим священномучеником Фадеєм (Успенським), Архієпископом Волинським і Житомирським. Про його подвиги і страждання можна прочитати на сайті - http://www.homutovo.ru/vocabulary/v_faddei_uspensk.html Друга проповідь про святого князя Олександра Невського була висловлена сучасним професором С. – Петербурзької духовної академії протоієреєм Георгієм Митрофановим. Про святого благовірного великого князя Олександра Невського добре показано у двох відеофільмах, які ми розміщуємо після проповідей на цьому ж веб-сайті. Особливо цікаво розкриває значення святого князя Олександра (ХІІІ-те ст.) Святійший Патріарх Московський Кирил.

Проповіді трьох Предстоятелів Українських Православних Церков про свято Введення у Храм Пресвятої Богородиці

Автор: mitropolit от 3-12-2011, 11:13
Проповіді трьох Предстоятелів Українських Православних Церков про свято Введення у Храм Пресвятої Богородиці
Дорогі брати і сестри у Христі ! Радіючи успіхам переговорів між представниками двох Українських Православних Церков: УПЦ КП та УАПЦ після яких розпочались спільні богослужіння духовенства названих юрисдикцій, прес-служба Богородської єпархії УПЦ КП (Москва і Підмосков’я), задля миру, братерства і порозуміння між Православними Церквами України, на своєму веб-сайті вирішила розмістити три проповіді трьох Предстоятелів Українських Православних Церков: Святійшого Патріарха Київського Філарета (УПЦ КП), Блаженнійшого Митрополита Київського Володимира (УПЦ МП) та Блаженнійшого Митрополита Київського Мефодія (УАПЦ) про велике свято на честь Введення у Храм Пресвятої Богородиці.

Про Різдвяний піст, св. пр. Авдія та св. Філарета, Митрополита Московського

Автор: mitropolit от 30-11-2011, 23:50
Про Різдвяний піст, св. пр. Авдія та св. Філарета, Митрополита Московського
Богородська єпархія УПЦ Київського Патріархату (Московський регіон) пропонує духовенству, віруючим та всім читачам нашого веб-сайту духовно-церковні матеріали про Різдвяний Пилипів (Филиппов) піст, про святого пророка Авдія та святого святителя Філарета (Дроздова), Митрополита Московського і Коломенського пам'ять яких Православна Церква відмічає 2-го грудня 2011-го року (за новим стилем), у п’ятницю. Про святий Різдвяний піст пише Митрополит Антоній Сурозький, а у відеофільмі про цей піст говорить Митрополит Омський і Тарський Феодосій (Процюк). На аудіо ми радимо прослухати дуже важливий матеріал про Катехізис святителя Філарета (Дроздова), Митрополита Московського і Коломенського. Також святителю Філарету присвячений відеофільм про його житіє.

Неділя, 20-те листопада 2011-го року, проповіді про воскресіння Спасителем доньки Іаіра

Автор: mitropolit от 19-11-2011, 21:13
Неділя, 20-те листопада 2011-го року, проповіді про воскресіння Спасителем доньки Іаіра
Прес-служба Богородської єпархії УПЦ КП (Москва, Московська область та регіони РФ) пропонує проповіді українською та російською мовами на неділю, 20-го листопада 2011-го року про воскресіння Спасителем доньки Іаіра:
Перша проповідь Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси – України Філарета;
друга проповідь Митрополита Філарета (Вознесенського) з коротким житієм про нього;
третя проповідь Митрополита Антонія Сурозького на цю ж тему.
Пропонується також богословське роз’яснення святителя Феофана Затворника на Послання святого апостола Павла до Ефесян, глава ІІ, стт.. 4-10, яке читається на Божественній літургії в цю ж неділю.
Після проповідей святителів та їх житій, ми пропонуємо два відеофільми:
1. Про Воскресіння Спасителем доньки Іаіра та
2. Про житіє святителя Феофана Затворника.

 

Hosting Ukraine

 

@ 2011 Прес-центр Богородської єпархії