«    лютого 2018    »

Лютий 2017 (7)
Січень 2017 (6)
Грудень 2016 (2)

Сортувати статті по: даті | популярності | відвідуваності | комментарям | алфавіту

РІЗДВЯНЕ ВІТАННЯ МИТРОПОЛИТА АДРІАНА 6-го січня 2012 року українською мовою, а російською, вітання розміщене вище

Автор: mitropolit от 6-01-2017, 01:23
Різдвяне вітання Митрополита Адріана

6-го січня 2012 року

Я ніколи не забуду інтерв’ю скульптора в радянські часи Євгена Вучетича, родом з Дніпропетровщини, який писав про Богомладенця Пречистої Богоматері. «Він сидить на її руках, як пташка, яка в любу мить зможе випурхнути з обіймів Своєї Матері. Він каже людям: «Беріть Мене, зустрічайте Мене, бо Я й прийшов від Отця Небесного для того, щоб Вам послужити. Не ви Мені, але Я вам, щоб і ви так поступали. Ваше життя на землі буде легше, світліше, тепліше, а саме головне, ви будете впевненіше йти на примирення з Творцем Неба і Землі».

Дорогі друзі, братии і сестри у Христі! Щиро вітаємо Вас з державним святом Новим роком! 1 січня 2017-го року

Автор: mitropolit от 28-12-2016, 00:59
Прес-служба Богородської єпархії УПЦ Київського Патріархату (Москва, Московська область та регіони РФ) пропонує духовенству, віруючим, парафіянам та всім читачам нашого веб-сайту проповіді (російською мовою) Митрополита Антонія Сурозького та архимандрита Іоана (Крестьянкіна) в 29-ту неділю по Пятидесятниці, а також житіє святих: мученика Воніфатія (290-й рік) та преподобного Іллі Муромця Києво – Печерського (українського народного героя-богатиря), а також відеофільм (українською мовою) про нього.

4-го грудня, у неділю, свято на честь Введення у храм Пресвятої Богородиці

Автор: mitropolit от 3-12-2016, 14:06
4-го грудня, у неділю, свято на честь Введення у храм Пресвятої Богородиці
4-го грудня 2016-го року, у неділю, свято на честь Введення у храм Пресвятої Богородиці.

Письмо митрополита Адриана к митрополиту Ювеналию

Автор: mitropolit от 29-11-2016, 23:46
Письмо митрополита Адриана к митрополиту Ювеналию
Московская епархия РПЦ Московского Патриархата сделала все возможное, чтобы воздействовать на администрацию Ногинского муниципального района о написании ею Искового заявления о сносе нашего храма в г. Ногинске Московской области по ул. Жарова, 18.
Итак, 23-го июня 2016-го года в Ногинском городском суде было вынесено решение об удовлетворении желания Московской епархией о сносе Свято – Троицкого храма УПЦ КП.
На это решение нами было подано Апелляционное заявление в Московский областной суд с надеждой в отмене несправедливого и неконституционного для нас решения Ногинским городским судом, о сносе храма, чем занимались большевики – атеисты в 20-е, 30-е и 40-е годы ХХ-го века. В наше же время, в ХХI-м веке большевиков - грабителей и разрушителей храмов заменили некоторые архиереи и духовенство РПЦ МП.