
Московсько-Богородське єпархіальне управління Української Православної Церкви (КП) сповіщає своїм читачам, що у Свято-Троїцькому та у Свято-Тихвінському храмі жіночого монастиря м. Ногінська Московської області відбулись чергові богослужіння у дні Вселенської поминальної суботи (м`ясопусної).
8-го березня, ввечері у п’ятницю, відбулось Всенічне заупокійне бдіння (парастас) з заупокійною літією після ранкової та першого часу.
9-го березня, в суботу, були відслужені дві Божественні літургії з Великою панахидою: рання відбулась в Свято-Тихвінському храмі, а пізня, яку очолив Митрополит Адріан, в Свято-Троїцькому храмі.
Також в цьому матеріалі буде відмічена щира подяка Митрополита Адріана всім високопоставленим особам, державним, політичним і церковним діячам та всім друзям, братам і сестрам у Христі за їх маральну підтримку Митрополиту Адріану з його родиною.
