Головна: - e-mail: mitropolet@mail.ru - http: //eparhija.com.ua - Skype: mitropolet


Категорії Новин


Новини

Керуючий Єпархією


Богородська єпархія УПЦ


Медіа

Документи

Газета


Проповіді і проповідники


Календар богослужінь


Контакти


МолитваГолодомор та геноцид в радянські часи з відеофільмамиУкраїнські історичні та народні трагедійні пісні і думиУкраїнські історичні думи козацької доби з відеофільмамиП'єси та спектаклі художнього та комедійного змісту з відеофільмами


 

У вигляді календаря

«    липня 2017    »
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

У вигляді списку

Квітня 2017 (2)
Березень 2017 (2)
Лютий 2017 (7)
Січень 2017 (7)
Грудень 2016 (2)
Листопад 2016 (6)
 

 

Hosting Ukraine

 

Сортувати статті по: даті | популярності | відвідуваності | комментарям | алфавіту

Вітання з Днем архієрейської хіротонії Митрополита Адріана

Автор: mitropolit от 6-02-2017, 09:55
Вітання з Днем архієрейської хіротонії Митрополита Адріана
З Днем архієрейської хіротонії вітають Митрополита Адріана: духовенство, чернецтво, парафіяни та члени української діаспори в Російській Федерації, яка відбулась 6-го лютого 1994-го року в патріаршому кафедральному Свято-Володимирському соборі м. Києва.
Хіротонія була очолена Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси – України Володимиром (Романюком), а також Блаженнійшим Митрополитом Київським Філаретом у співслужінні архієреїв УПЦ КП.
Ми бажаємо нашому Владиці й надалі бути чесним, справедливим, миротворцем, людяним, натхненником і проповідником Слова Божого, люблячим вболівальником за долю страждальців, бідних і нещасних людей, голодних і хворобливих, які постійно чекають відвідин Митрополита Адріана.
Нехай же Господь милосердний збагачує душу і серце Владики Адріана, щоб й надалі він зміг мудро і терпеливо керувати своєю єпархією і своїм Божим народом.


Єпархіальне управління Богородської єпархії УПЦ КП

Веб-сайт: www.eparhija.com.ua
e-mail: mitropolet@ukr.net

РОЖДЕСТВЕНСКОЕ ПОЗДРАВЛЕНИЕ МИТРОПОЛИТА АДРИАНА 6-го января 2012-го года на русском языке, а на украинском, поздравление размещено ниже

Автор: mitropolit от 6-01-2017, 19:46
РОЖДЕСТВЕНСКОЕ ПОЗДРАВЛЕНИЕ МИТРОПОЛИТА АДРИАНА 6-го января 2012-го года на русском языке, а на украинском, поздравление размещено ниже
Рождественское поздравление Митрополита Адриана

6-го января 2012-го года

Я никогда не забуду интервью скульптора в советские времена Евгения Вучетича, родом с Днепропетровщины, который писал о Богомладенце Пречистой Богоматери. «Он сидит на ее руках, как птичка, которая в любую минуту сможет выпорхнуть из объятий Своей Матери. Он говорит людям: «Берите Меня, встречайте Меня, ибо Я и пришел от Отца Небесного для того, чтобы Вам послужить. Не вы Мне, но Я вам, чтобы и вы так поступали. Ваша жизнь на земле будет легче, светлее, теплее, а самое главное, вы будете увереннее идти на примирение с Творцом Неба и Земли ».

РІЗДВЯНЕ ВІТАННЯ МИТРОПОЛИТА АДРІАНА 6-го січня 2012 року українською мовою, а російською, вітання розміщене вище

Автор: mitropolit от 6-01-2017, 01:23
РІЗДВЯНЕ ВІТАННЯ МИТРОПОЛИТА АДРІАНА 6-го січня 2012 року українською мовою, а російською, вітання розміщене вище
Різдвяне вітання Митрополита Адріана

6-го січня 2012 року

Я ніколи не забуду інтерв’ю скульптора в радянські часи Євгена Вучетича, родом з Дніпропетровщини, який писав про Богомладенця Пречистої Богоматері. «Він сидить на її руках, як пташка, яка в любу мить зможе випурхнути з обіймів Своєї Матері. Він каже людям: «Беріть Мене, зустрічайте Мене, бо Я й прийшов від Отця Небесного для того, щоб Вам послужити. Не ви Мені, але Я вам, щоб і ви так поступали. Ваше життя на землі буде легше, світліше, тепліше, а саме головне, ви будете впевненіше йти на примирення з Творцем Неба і Землі».

Запрошення – приглашение

Автор: mitropolit от 23-09-2015, 01:11
Запрошення – приглашение !

Богородская епархия УПЦ приглашает священнослужителей для совершения богослужений на церковно – славянском языке в храмах ближнего Подмосковья.
Особенная просьба к желающим прибыших к нам: поскольку наши прихожане принадлежат к различным национальностям и являются честными и глубоко верующими православными людьми, мы просим вас приезжать с чистым сердцем и чистой душой. Не сквернословить, не осуждать ближних, не заниматься сплетнями, не увлекаться и не употреблять спиртные напитки, особенно, избегать наркотиков. Быть постоянными проповедниками Слова Божия. Любить Бога и богослужения, а также не меньше любить и ценить людей.
Не мстить за зло, но всегда творить добро.
Дополнительно сообщаем, что верующие люди православного вероисповедания мужского пола с высшим и средним образованием, желающие получить сан диакона или иерея, могут также обращаться в Епархиальное управление с данной просьбой, но с условием, что кандидаты на рукоположение должны иметь тот же благочестивый вид и христианский характер, согласно выше перечисленных моральных требований к священнослужителям.
Также верующие люди православного вероисповедания мужского и женского пола, желающие стать церковными певчими и регентами, должны обращаться по этому же адресу.
____________________________________________________________________________________
Адрес Епархиального управления: г. Ногинск Московской области, ул. Советской Конституции, д. 17 или ул. Жарова, д. 18.
Тел. +7 (49651) 5 – 83 – 56; +7 (926) 420 – 82 -20.
E-mail: mitropolet@mail.ru
Назад Вперед
Наверх

 

Hosting Ukraine

 

@ 2011 Прес-центр Богородської єпархії