Головна: - e-mail: mitropolet@mail.ru - http: //eparhija.com.ua - Skype: mitropolet


Категорії Новин


Новини

Керуючий Єпархією


Богородська єпархія УПЦ


Медіа

Документи

Газета


Проповіді і проповідники


Календар богослужінь


Контакти


МолитваГолодомор та геноцид в радянські часи з відеофільмамиУкраїнські історичні та народні трагедійні пісні і думиУкраїнські історичні думи козацької доби з відеофільмамиП'єси та спектаклі художнього та комедійного змісту з відеофільмами


 

У вигляді календаря

«    серпня 2022    »
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

У вигляді списку

Квітня 2020 (2)
Березень 2020 (3)
Грудень 2019 (2)
Червень 2019 (3)
Березень 2019 (5)
Лютий 2019 (3)
 

 

Hosting Ukraine

 

Сортувати статті по: даті | популярності | відвідуваності | комментарям | алфавіту

Подяка за привітання з Днем Архієрейської хіротонії Митрополита Богородського Адріана

Автор: mitropolit от 10-02-2015, 22:48
Подяка за привітання з Днем Архієрейської хіротонії Митрополита Богородського Адріана
Від імені Митрополита Богородського Адріана, прес-служба Єпархії висловлює щиру подяку всім друзям, духовенству та громадським і політичним діячам України, за надіслані вітання на честь 21-ї річниці з Дня його архієрейської хіротонії.
Архієрейська хіротонія була звершена Святійшим Патріархом Київським Володимиром та Блаженнійшим Митрополитом Філаретом у складі інших архієреїв УПЦ КП.
Владика Адріан бажає авторам привітання допомоги Божої у їх відданій справі на користь нашої Вітчизни та українського народу.
До речі, згадуючи день хіротонії Митрополита Адріана (6-го лютого 1994-го року), тобто 21-н рік тому, до його Богоявленського собору м. Ногінська Московської області через короткий час прибув кореспондент журналу «Радонеж» РПЦ МП, Фелікс Казакевич, який надрукував статтю про єпископа Адріана за назвою «Богоявленський собор». Вона була розміщена в журналі «Радонеж» в № 6 за 1995-й рік.

Митрополит Адріан про інтерв’ю арх. Віктора (Бедя)

Автор: mitropolit от 5-09-2013, 14:08
Митрополит Адріан про інтерв’ю арх. Віктора (Бедя)
Вельмишановна редакціє веб-сайту «Релігія в Україні!»

До Вас звертається Митрополит Адріан зі своїми коментарями щодо інтерв’ю архімандрита Віктора (Бедя).
На Вашому сайті 04.09.2013-го року було надруковане інтерв’ю відомого вченого, доктора юридичних і богословських наук, академіка і професора Української Ужгородської Богословської Академії архімандрита Віктора (Бедя) на тему: «Не потрібно шукати у моїх молитвах політичного забарвлення».
http://www.religion.in.ua/zmi/ukrainian_zmi/23158-arximandrit-viktor-bed-ne-potribno-shukati-u-moyix-molitvax-politichnogo-zabarvlennya.html
Це інтерв’ю є не тільки тієї людини, яка любить історію своєї Батьківщини, її мову, культуру, древню Православну Церкву з часів святих апостолів Андрія Первозваного, святого апостола Павла, святителя Климента, єпископа Римського та інших проповідників в Україні, але й великого вченого українця, священнослужителя – богослова та політика і філософа архімандрита Віктора (Бедя).

Привітальний лист, але з деякими питаннями до єпископа Дніпропетровського Симеона

Автор: mitropolit от 21-02-2013, 00:36
Привітальний лист, але з деякими питаннями до єпископа Дніпропетровського Симеона
Привітальний лист, але з деякими питаннями прес-служби Московсько-Богородської єпархії Української Православної Церкви (КП) до єпископа Дніпропетровського Симеона (Зінкевича) та секретаря єпархії протоієрея Віталія Лопушанського з благословення Митрополита Московсько - Богородського Адріана, у зв`язку з їх прес-конференцією.
Ми, на Вашому веб-сайті 18-го лютого 2013-го року чисто випадково побачили відеофільм, в якому була розміщена прес-конференція за Вашою участю.
В цій прес-конференції йшла мова про надання УПЦ КП дніпропетровською владою земельної ділянки у парку ім. Воронцова м. Дніпропетровська, для будівництва Покровського кафедрального собору, Недільної школи, каплиці, тощо.
На всі питання присутніх ви давали чіткі відповіді, в тому числі й на питання, скільки часу пройшло від перших заяв до міської влади про отримання земельної ділянки саме у парку ім. Воронцова?
Але, що стосується першої заяви про земельну ділянку під будівництво кафедрального собору у м. Дніпропетровську у парку ім. Воронцова, то вона була написана влітку 1994-го року саме Єпископом Дніпропетровським і Запорізьким Адріаном (нині Митрополит) про її отримання, про що Ви так не бажаєте про це говорити.

Митрополит Волоколамский Иларион печеться о страданиях христиан в наше время

Автор: mitropolit от 20-12-2011, 23:46
Митрополит Волоколамский Иларион печеться о страданиях христиан в наше время
Об интервью Митрополита Волоколамского Илариона, Председателя ОВЦС РПЦ МП с корреспондентом газеты «Комсомольская правда» Еленой Чинковой, пишет Митрополит Богородский Адриан (УПЦ КП) на языке народов России.
Назад Вперед
Наверх

 

Hosting Ukraine

 

@ 2011 Прес-центр Богородської єпархії