Головна: - e-mail: mitropolet@mail.ru - http: //eparhija.com.ua - Skype: mitropolet


Категорії Новин


Новини

Керуючий Єпархією


Богородська єпархія УПЦ


Медіа

Документи

Газета


Проповіді і проповідники


Календар богослужінь


Контакти


МолитваГолодомор та геноцид в радянські часи з відеофільмамиУкраїнські історичні та народні трагедійні пісні і думиУкраїнські історичні думи козацької доби з відеофільмамиП'єси та спектаклі художнього та комедійного змісту з відеофільмами


 

У вигляді календаря

«    січня 2022    »
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

У вигляді списку

Квітня 2020 (2)
Березень 2020 (3)
Грудень 2019 (2)
Червень 2019 (3)
Березень 2019 (5)
Лютий 2019 (3)
 

 

Hosting Ukraine

 

Богородська єпархія УПЦ КП » Новини » Богородської єпархії » Привітання Митрополита Адріана, духовенства та віруючих Богородської єпархії УПЦ КП зі святом 20-ти річчя Незалежності України

Привітання Митрополита Адріана, духовенства та віруючих Богородської єпархії УПЦ КП зі святом 20-ти річчя Незалежності України

Автор: mitropolit от 24-08-2011, 13:44
Ми, духовенство та віруючі Богородської єпархії УПЦ Київського Патріархату (Москва, Московська область та регіони РФ) щиро вітаємо весь український народ з 20-ю річницею незалежності України.
Ми також щиро вітаємо представників всіх народів, які постійно живуть в Україні. Бо, згадавши 90-ті роки ХХ-го століття, коли Україна обрала свій незалежний шлях, бачили, як майже весь народ України бажав їй волі й свободи, чого досягли інші країни колишнього СРСР, особливо прибалтійці.
Коли читаєш статті та інші матеріали про Україну, то бачиш прізвища авторів, серед яких є не тільки українські, але й багато інших народів України, які з любов’ю відносяться до неї і з патріотизмом її захищають.
Часом буває й так, коли серед них є навіть більше свідомих національних людей, а ніж серед деяких українців. Про це можна сказати й про телепередачі по першому каналу на чолі із Савіком Шустером та по «Інтеру» на чолі з Євгеном Кісєльовим, на яких виступають всі патріоти нашої української Держави.
Ми бачимо, як Україна бореться за свою самостійність і незалежність, якій допомагають її діти, дорослі і малі, вчені і трударі, керівники нашої країни і народні сили.
Тому всі ми повинні жити в мирі і в злагоді і, не шукати своїх ворогів серед них, бо часто буває, що найбільшим ворогом своїм є ми самі.
Тільки по звичці, свої невдачі переносимо на інших. Ми когось критикуємо, а про себе замовчуємо. В когось ми вбачаємо гріхи і беззаконня, а про свої ми мовчимо або приховуємо від сорому. Але треба вміти не тільки критикувати, але й прощати один одному, не забуваючи, що всі ми є діти і творіння одного Бога – Отця, Бога – Сина і Бога – Духа Святого.
А для перемоги над собою, треба обрати своїм сподвижником на землі одну силу, і в першу чергу Божу, Святу, справедливу, чесну, жертовну, люблячу, а не злу, підступну, чорну, войовничу безумну силу, якою є сатана-диявол.
В останній час багато хто із нас направив свою зневагу до сучасного Президента України та його Уряду і Верховної Ради.
На нашу думку, треба за них молитися, а не проклинати. Щоб вони в нас вбачали не тільки опозиційну мудру силу, але й помічників і порадників в їх недоліках, які були при кожній владі, без виключення.
На наш e-mail: mitropolet@mail.ru прибуло багато привітань, як від державних, політичних і громадських, так і від церковних діячів і організацій з цим великим нашим національним святом.
Тож нехай Господь Всемилостивий укріплює сили Президента України В.Ф. Януковича і збагачує Божественною Мудрістю його нелегке керування українською Державою, заради процвітання нашої української Вітчизни, а всьому українському народу допомоги Божої і Його благословення на Многії і Благії Літа!

Зі щирою повагою до Вас - Адріан,
Митрополит Богородський, духовенство та віруючі Богородської єпархії
Української Православної Церкви Київського Патріархату
(Москва, Московська область та регіони РФ)

______________________________________________________________________________________________________________________________________


До нашого привітання ми з задоволенням додаємо чудове Слово Президента України В.Ф. Януковича в присутності вищого духовенства Українських Православних Церков, в тому числі й Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси – України Філарета, яке є й на відео, і виголошено 24.08.2011-го року на урочистому зібранні біля пам’ятника Святому Володимиру.Пропонуємо виступ Президента України Віктора Януковича на урочистому зібранні біля пам’ятника Святому Володимиру «Благословенна і єдина Україна»

24.08.2011 10:36
Прес-служба Президента України Віктора Януковича


Привітання Митрополита Адріана, духовенства та віруючих Богородської єпархії УПЦ КП зі святом 20-ти річчя Незалежності України


Дорогі співвітчизники!

Сьогодні, святкуючи 20-ту річницю незалежності України, ми молимось за її процвітання, за щастя і добробут громадян.
Ми згадуємо тих, хто поклав життя за другів своїх, за нашу Вітчизну.
У ці урочисті дні на святій і древній київській землі час пригадати історичні коріння нашої державності.
Хто ми, і звідки ми пішли – почесно і символічно говорити про це тут, біля пам’ятника Святому рівноапостольному князю Володимиру.
Володимир Великий, хрестивши Русь, не тільки заклав підвалини нашої державності і культури. Прийнявши християнство, Святий князь долучив наш народ до великої вільної європейської сім’ї.
Рівна серед рівних, Київська Русь була одним із духовних центрів європейської християнської цивілізації.
У Києві понад тисячу років тому засвітився вогонь духовності і просвіти, що освітлює єдину Європу і донині.
Ми, сучасні українці, не тільки пишаємося своєю історичною спадщиною, а й прагнемо бути її гідними спадкоємцями, продовжуємо цю місію і сьогодні.
Історія не щадила наш народ. Декілька століть поспіль Україну ділили державні кордони, саме її ім’я прагнули стерти з обличчя Землі.
Однак український народ не тільки вижив, не тільки не розчинився в історичних буревіях, але й зберіг і розвив свою культуру та ідентичність, нарешті збудував державу.
Згадаймо сьогодні мільйони тих, хто перебуваючи під владою різних столиць, не забував свою історію, свої духовні коріння, не відрікався від своєї віри, прагнув свободи і самостійності, боровся за це.
Вічна їм пам’ять.
Але пам’ятаємо і про те, що не раз у історії українці втрачали свою державність, самостійність своєї країни, коли наші гетьмани та гетьманчики починали сваритися і ділити між собою українську землю, захищаючи свої егоїстичні інтереси.
Політичні чвари і внутрішні розколи завжди приводили Україну до Руїни і втрати державності, вартували мільйонів життів українців.
Впевнений, що цей урок ми повинні пам’ятати.
Саме ідея незалежності стала об'єднуючою духовною силою, що містить в собі такі цінності як свобода, гуманізм, демократія, толерантність, справедливість, соціальна єдність.
І запорука цьому – наше сьогодення.
Завдяки єдності українців становлення і розвиток державності відбуваються у мирний спосіб.
Дякуючи нашому народу і виваженій державній політиці Україні вдається уникнути кривавих внутрішніх конфліктів та зберігати соборність.
Впевнений, так і буде надалі!
Сьогодні хочу висловити щиру подяку духовним отцям, керівникам і представникам всіх конфесій, релігійних організацій, які діють в Україні, сприяють розвитку і духовному відродженню нашого народу, миру та злагоді в українському суспільстві.
Молимось разом за мир і спокій в Україні, за мудрість та єдність нашого народу, за здійснення віковічної української мрії бути господарем на своїй землі.
Сьогодні, дякуючи Богу, ми українці різних політичних поглядів та вірувань маємо спільний погляд на наше майбутнє.
Ми єдині у своєму прагненні побудувати сучасну європейську країну, в якій кожна людина почуватиме себе вільною і щасливою.
Демократична, правова, високотехнологічна і розвинена держава, яка є невід’ємною складовою європейської цивілізації – ось наша мета.
Ще раз наголошу - шлях її досягнення безальтернативний - це реформи та глибока модернізація країни.
20 років тому український народ взяв на себе повну відповідальність за власне майбутнє.
Незалежність - це можливість, і скористатися нею - наше завдання і наш обов’язок перед живими, мертвими та ненародженими.
Не будемо тішити себе ілюзіями щодо безкорисливої допомоги.
Ніхто не пройде цей шлях замість нас самих.
Краще майбутнє для нашої країни та її громадян мусимо будувати самі, спільними зусиллями.
Заради блага нині сущих і прийдешніх поколінь ми маємо сумлінно працювати, бути чесними перед собою, суспільством і Господом Богом.
Українці - сильні духом і вміють перемагати.
Впевнений, нам вистачить мудрості, натхнення та енергії.
І допоможе нам Господь у цій великій і надважливій справі.
Зі святом вас, дорогі співвітчизники!
Із Днем незалежності!
Духовний Гімн України

 

Hosting Ukraine

 

@ 2011 Прес-центр Богородської єпархії