Головна: - e-mail: mitropolet@mail.ru - http: //eparhija.com.ua - Skype: mitropolet


Категорії Новин


Новини

Керуючий Єпархією


Богородська єпархія УПЦ


Медіа

Документи

Газета


Проповіді і проповідники


Календар богослужінь


Контакти


МолитваГолодомор та геноцид в радянські часи з відеофільмамиУкраїнські історичні та народні трагедійні пісні і думиУкраїнські історичні думи козацької доби з відеофільмамиП'єси та спектаклі художнього та комедійного змісту з відеофільмами


 

У вигляді календаря

«    вересня 2021    »
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

У вигляді списку

Квітня 2020 (2)
Березень 2020 (3)
Грудень 2019 (2)
Червень 2019 (3)
Березень 2019 (5)
Лютий 2019 (3)
 

 

Hosting Ukraine

 

Богородська єпархія УПЦ КП » Документи » Вітання » Привітання Митрополиту Адріану від Верховного архіепископа Киево-Галицького Предстоятеля УГКЦ Святослава

Привітання Митрополиту Адріану від Верховного архіепископа Киево-Галицького Предстоятеля УГКЦ Святослава

Автор: mitropolit от 23-04-2011, 18:43
Привітання Митрополиту Адріану від Верховного архіепископа Киево-Галицького Предстоятеля УГКЦ Святослава
Дорогий наш брате у Христі, Ваше всечесне ім’я достойника Богом даній землі Січеславської,
Ваше Високопреосвященство, Митрополит Адріане!

Дорогий Владико Адріане!

Щиросердечно вітаємо Вас Владико, із світлим святом Воскресіння Христового. Перебуваючи у Великому пості і переживаючи цю сорокаденну подію ми своїм покаянням на славу Христа Господа звершили відкупительну жертву.
Немає в Церкві Христовій більшого свята, немає у світі більшої радості, ніж радість про Воскреслого Христа Ісуса. До цієї радості кличуть нас небеса, що веселяться, земля, що прославляє Воскреслого Спасителя. Свята Церква у своїй радості сьогодні обіймає весь світ - видимий і невидимий: "Христос бо воскрес -радість вічная".
В це свято з свят і торжество з торжеств з уст пастирів Церкви лунає повне захоплення привітання: "Христос воскрес!", і у відповідь на це вірні, що наповнюють храми, єдиними устами з глибини свого серця радісно відповідають: "Воістину Воскрес!" - відчувається непохитна віра у Христа Воскреслого.
Воскресіння Христове дає людству нове життя, і кожна людина має бути носієм цього життя, це свято стверджує нас у вірі, та вказує що життя людське не обривається, як нитка, що воно повне глибокого змісту і значення. У Воскресінні Христовому міститься джерело всеосяжної радості, до якої причетні всі люди. Ось чому в пасхальних піснеспівах свята Церква кличе нас до радості: "Радій нині і веселися, Сіоне!".
"...I обіймімо один одного, скажімо "браття", і тим, що ненавидять нас, простімо все заради Воскресіння! Бо Воскрес Христос - і смерть подолано! Воскрес Христос - і радіють ангели! Воскрес Христос - і ніхто хай не нарікає на свою вбогість, бо з'явилося спільне Царство!" - проповідує святий Іоан Золотоустий.
Нехай Господь наш Ісус Христос, що Воскрес із мертвих, зберігає Вас шанобливий Владико в мирі, єдності і любові, дарує Вам Пасхальну радість та зішле українському народу мир та добробут.
Звертаймось до Христа Спасителя Воскреслого, щоб Він воскрешав наші черстві душі та наповняв наші серця любов'ю, яка є сутністю життя на землі і у вічності.
У цей день Воскресіння, що його дарував нам Христос, “радіймо й веселімося в нім!”
Щиро вітаємо Вас Владико, і хочу побажати, щоб Ваша праця несла користь людям та Батьківщині.
Благодать Воскреслого Господа нашого Ісуса Христа нехай буде з усіма вами!
Христос Воскрес! Воістину Христос Воскрес!

З шаною до Вас Владико – + Святослав,
Верховний архіепископ Киево-Галицький
Предстоятель Української Греко - Католицької Церкви

 

Hosting Ukraine

 

@ 2011 Прес-центр Богородської єпархії