Головна: - e-mail: mitropolet@mail.ru - http: //eparhija.com.ua - Skype: mitropolet


Категорії Новин


Новини

Керуючий Єпархією


Богородська єпархія УПЦ


Медіа

Документи

Газета


Проповіді і проповідники


Календар богослужінь


Контакти


МолитваГолодомор та геноцид в радянські часи з відеофільмамиУкраїнські історичні та народні трагедійні пісні і думиУкраїнські історичні думи козацької доби з відеофільмамиП'єси та спектаклі художнього та комедійного змісту з відеофільмами


 

У вигляді календаря

«    грудня 2021    »
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

У вигляді списку

Квітня 2020 (2)
Березень 2020 (3)
Грудень 2019 (2)
Червень 2019 (3)
Березень 2019 (5)
Лютий 2019 (3)
 

 

Hosting Ukraine

 

Хрестопоклонна неділя

Автор: mitropolit от 23-03-2014, 23:29


https://www.youtube.com/watch?v=irYxMiEhRas&list=UUnt6PoFg8QkVgjMg5xTBqAA


Прес-служба Богородської єпархії (Москва, Московська область та регіони РФ) розміщує відео-проповідь Митрополита Адріана російською мовою, яка була висловлена ним після Божественної літургії у неділю, 23-го березня 2014-го року в день Хрестопоклонної неділі у Свято-Троїцькому храмі м. Ногінська Московської області.
З самого початку він зробив об’яву про богослужіння в храмах єпархії на всю майбутню седмицю, а також підкреслив, що 25-го березня, у вівторок, свята Православна Церква буде відмічати пам’ять святителя Григорія Двоєслова, єпископа Римського, який є автором літургії Ранішосвячених ів.
Тому, оскільки по Уставу Церкви у Великий Піст по понеділкам, вівторкам та четвергам літургії Ранішосвячених ів не відбувається, то згідно традиції Богородської єпархії, в день свята на честь святителя Григорія Двоєслова, будучи засновником цієї Літургії, буде звершуватись Літургія за чином святителя Григорія.
В своїй проповіді Митрополит Адріан наголошував про постійну боротьбу людей світу, в серцях яких борються дві сили: добро і зло; Бог і диявол. Але, оскільки Месія світу – Христос Спаситель віддав Себе в жертву під час Своєї земної проповіді заради спасіння роду людського через примирення його з Богом Отцем, то кожна людина християнського віросповідання зобов’язана нести свій хрест, який був вручений їй Богом.
Владика Адріан також підкреслив, що багато людей світу не шанують Бога, бо гордо ставлять своє «я» на перше місце, яке часто програє перед Правдою Божою, оскільки мудрість людська є нікчемною перед Премудрістю Божою, яка створила світ, природу з тваринами, рибами та птахами, а вінцем Свого творіння був чоловік, в особі Адама і Єви.
Митрополит Адріан закликав своїх парафіян любити всіх людей, незалежно від їх віку, національності, освіти і культури та бути братами і сестрами у Христі й помічниками і просвітителями їх душ і сердець.
https://www.youtube.com/watch?v=irYxMiEhRas&list=UUnt6PoFg8QkVgjMg5xTBqAAПрес-служба Богородської єпархії

 

Hosting Ukraine

 

@ 2011 Прес-центр Богородської єпархії