Головна: - e-mail: mitropolet@mail.ru - http: //eparhija.com.ua - Skype: mitropolet


Категорії Новин


Новини

Керуючий Єпархією


Богородська єпархія УПЦ


Медіа

Документи

Газета


Проповіді і проповідники


Календар богослужінь


Контакти


МолитваГолодомор та геноцид в радянські часи з відеофільмамиУкраїнські історичні та народні трагедійні пісні і думиУкраїнські історичні думи козацької доби з відеофільмамиП'єси та спектаклі художнього та комедійного змісту з відеофільмами


 

У вигляді календаря

«    червня 2022    »
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

У вигляді списку

Квітня 2020 (2)
Березень 2020 (3)
Грудень 2019 (2)
Червень 2019 (3)
Березень 2019 (5)
Лютий 2019 (3)
 

 

Hosting Ukraine

 

Богородська єпархія УПЦ КП » Новини » Богородської єпархії » Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП

Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП

Автор: mitropolit от 6-10-2016, 23:27
Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП

Божественна літургія в новому Свято - Троїцькому храмі УПЦ КП, який РПЦ МП намагається знести.Богородська єпархія Української Православної Церкви Київського Патріархату сповіщає українською та російською мовами, що 03 жовтня 2016-го року Московський обласний суд підтвердив рішення Ногінського міського суду про знесення нового Свято – Троїцького храму у м. Ногінську, по вул. Жарова, 18.
Таким чином, згідно нашої обіцянки, ми розміщуємо копії листів, звернень та відповідей від Ногінської районної влади та Московської обласної, а також резолюції Ногінського міського та Московського обласного судів (23-го червня та 03 жовтня 2016-го року), що Свято – Троїцький храм Богородської єпархії Української Православної Церкви ми повинні власноручно знести, а якщо ми цього не зробимо, то за наші кошти це зробить Адміністрація Ногінського муніципального району.
Ми не уявляємо собі, як вони будуть топтатися по святим іконам та хрестам, по престолу та жертовнику, як це було в монастирі Пензенської області, який не був підлеглий Пензенській єпархії РПЦ МП.
Коли відбудеться знесення Свято – Троїцького храму, звісно тільки одному Богу, Творцю Неба і Землі, який створив видимий і невидимий світ, а в Його центрі поставив розумну людину. Та нажаль, серед розумних людей з’явилися й не розумні, відступники від Бога, оскільки самі перші люди, створені Богом - Адам і Єва, порушили волю Отця Небесного. Вони народжували дітей хворими й злими, серед яких був їх найстарший син Каїн, вбивши свого меншого брата Авеля за його глибоку віру в Господа. Так якщо вбивство між людьми появилось ще на самому початку існування людства, то чому ми дивуємось на початку ХХІ-го століття?
Так з’явились богоборці, в особах язицьких ідолопоклонників майбутніх племен та Богом обраний народ, в особах юдеїв та ізраїльтян.
Йшли роки, століття, епохи, в яких Бог час від часу карав людство за порушення Його волі. Так був Ноїв потоп, будівництво Вавилонської башти, полон юдеїв та ізраїльтян асірійцями та вавилонянами, римською імперією та іншими завойовниками, а також утворення нової Візантійської імперії на початку IV-го століття, в якій християнство хоч і було визнане вільною релігією, але знущання над простими та чесними людьми не припинялось, бо сила зла від Адама і Єви й до сьогоднішнього дня діє однаково, тільки в різних формах.
На початку ХХ-го століття з’явилась і радянська імперія, в якій були знищені штучним голодомором десятки мільйонів людей в Україні і навіть в Росії, та ще десятки мільйонів були репресовані або розстріляні на островах колишнього Соловецького монастиря та в Сибіру. Серед страждальців найперше місце займали архієреї, духовенство, чернецтво, віруючі люди та письменники, поети, художники, композитори та музиканти, вчені медики та військові й інша частина інтелігенції слов’янського походження.
Прийшла черга й до православних святинь: храмів, соборів, монастирів та Лавр, які разом з іконами та церковними облаченнями нищилися більшовиками – ленінцями.
Але Друга світова війна з німецьким фашизмом зобов’язала більшовиків повернутися обличчям до проблем Церкви та інших релігійних об’єднань, які разом захищали свій народ і свою Батьківщину.
Тому й сам Й.В. Сталін змінив свою тактику і методику по відношенню до релігій в радянському союзі. Таким чином, з «повеління» генералісімуса, Російська Православна Церква Московського Патріархату, отримала «свободу» в своєму існуванні, а в 1943-му році була перейменована в Руську, вкравши цю назву у Київської Митрополії Константинопольського Патріархату, яка в 1686-му році була насильницьки приєднана до дійсної на той час Російської Православної Церкви Московського Патріархату під час царювання Олексія Михайловича, який скинув з патріаршого престолу Никона, Патріарха Московського і всієї Росії за його диктаторський характер.
Але не довго Російській Православній Церкві Московського Патріархату у XVII-му столітті прийшлося торжествувати в тодішній Росії, бо прийшов до царського самодержавства єдиновладний Петро І. Він скасував Патріархат в Росії у 1700-му році після смерті Патріарха Адріана. Замість Патріархату Петром І був придуманий, так званий Святійший Синод, подібно політбюро в радянський час, на чолі обер – прокурора, як «око імператора». В радянський час подібним був комітет державної безпеки (КДБ).
Особливо Церкву узурпувала німкеня Катерина ІІ, яка знищила Запорозьку січ, а останнього кошового на 85-му році життя Петра Калнишевського відправила в підземелля Соловецького монастиря, де він промучився ще 25-ть років. Помер святий мученик у віці 112-ть років.
Не менших мук переніс на собі й митрополит Ростовський Арсеній (Мацієвич), який не міг згоджуватись з брехнею Катерини та членів Синоду, які перетворили святу Церкву Христову в політичну організацію. За це вона дала вказівку синодалам відправити святителя Арсенія для повільної страти, побудувавши камінний мішок, в якому він загинув без води і їжі.
Патріархат в Російській імперії 200 років не був відновлений, а тільки завдяки революційним заворушенням у 1917-1918-му роках, Святійший Синод Російської Православної Церкви скликав Помісний Собор, після чого був обраний Всеросійським Патріархом Митрополит Московський Тихон (Бєлавін) з титулом: «Патріарх Московський і всієї Росії (а не Русі)».
Певний час Митрополит Тихон виконував архієрейські обов’язки від РПЦ МП у США, під час чого у Нью – Йорку ним був побудований Свято – Миколаївський собор.
Зверніть увагу на церковні календарі РПЦ Московського Патріархату, в яких всі Предстоятелі Російської Церкви з XV-го до початку ХХ-го століття йменуються, як митрополити чи патріархи Російські, а не Руські.
Так ось, Всеросійський Патріарх Тихон був останнім Патріархом всієї Росії, а після своїх страждань та мук він залишив земне життя, тіло якого було поховане у Донському монастирі м. Москви. Хто не пам’ятає, як з Патріархом Тихоном боролися навіть майбутні патріархи в радянський час: архієпископ Алексій (Сіманський) та архієпископ Сергій (Страгородський), які на деякий час ввійшли до складу Обновленської Церкви, на чолі відомого вченого митрополита Олександра Введенського. Тому сучасна РПЦ Московського Патріархату є правонаступницею не Російської Православної Церкви Московського Патріархату (1925), а саме Обновленської Російської Православної Церкви (1922-1946), згідно Вікіпедії та сучасної православної Енциклопедії РПЦ МП.
Необхідно нагадати, що названий митрополит Олександр Введенський, згідно сучасної «Православної енциклопедії» РПЦ МП, звершував богослужіння в багатьох соборах і монастирях Росії, особливо занотовано, що він служив в Богоявленському соборі м. Богородська (Ногінськ) й навіть документально і фактично існувала Богородська епархія Обновленської РПЦ.
Таким чином, першим Патріархом після святителя Тихона в радянський час став заступник місцеблюстителя Патріаршого престолу РПЦ МП митрополит Сергій (Страгородський), який був поставлений Й. Сталіним на посаду Патріарха Московського і всієї (вже) Русі, а не Росії, як це було від часів царя Бориса Годунова (1589-й) й навіть з середини ХV-го століття до часів Патріарха Всеросійського Тихона (1925-й). Очевидно, «патріотичні» виступи митрополита Сергія на користь більшовиків, сподобались вождю пролетаріату, що «…радощі радянської влади є радощами РПЦ Московського Патріархату». Так він висловився у 1928-му році.
А тепер перейдемо до сучасності й до сьогоднішніх подій на території Богородської єпархії в РФ м. Ногінська Московської області. Ініціатором у знищенні нашого Свято – Троїцького храму був благочинний Ногінського району Московської єпархії РПЦ МП, настоятель Богоявленського собору прот. Михайло Ялов, який, виконуючи волю свого єпархіального керівництва у вересні 2015-го року звернувся зі своїм листом до адміністрації Ногінського району з «проханням» про знесення нашого нового Свято – Троїцького храму по вул. Жарова, 18.
З цього приводу хотілося б запитати у митрополита Крутицького і Коломенського Ювеналія, чи пам’ятає він своїх священнослужителів, які вірою й правдою служили йому? Невже в нього стала така коротка пам’ять, що він почав забувати про добро, яке вони йому весь час надавали? В радянський час в Московській єпархії було служити не так просто. За ремонти храму чи церковного подвір’я, уповноважений у справах релігій карав руками митрополита Ювеналія, який замість подяки відправляв на самі далекі та забуті парафії Московської області. Так, після миття та реставрації фарфорового іконостасу в Преображенському храмі селища Савіно м. Желєзнодорожний, під Москвою, та проведення опалення в храмі, мене відправили в село Бєсово Каширського району за 150 км. від Москви.
Там я нічого не хотів робити. Але прибувши до брудного й запущеного храму, через півмісяця перед святою Пасхою у 1979-му році мені довелося знову «порушувати» радянську дисципліну й наводити порядок в храмі та на його території.
Ми помили й пофарбували храм в середині, відремонтували старовинне п`ятиярусне панікадило, побудували невеликий двоповерховий будинок для храмових потреб та з мілкого каміння зробили шлях від храму до центральної вулиці.
Все це я встиг зробити за півроку, оскільки з першого вересня мені пощастило. Після закінчення Київського педагогічного інституту я поступив до Ленінградської духовної семінарії, де ректором був єпископ Кирило (Гундяєв), нинішній патріарх Московський, а Духовну академію довелось закінчувати Московську, де певний час ректором був архієпископ Володимир (Сабодан), майбутній Предстоятель Української Православної Церкви Московського Патріархату. І таких прикладів на парафіях в моєму служінні у Московській єпархії я можу навести безліч. Але я хотів би зупинитися на останньому послуху, коли Патріарх Московський Пимен та митрополит Крутицький і Коломенський Ювеналій направили мене до м. Ногінська у 1989-му році відбудовувати напівзруйнований Богоявленський собор, в якому молився і прислуговував в юнацькі роки майбутній Патріарх Пимен (Ізвєков). Саме тут мені довелось попрацювати 8-м років в день і в ночі, щоб завершити повну реставрацію та відновлення названого собору з будівництвом комплексу 10-ти будівель.
Я був призначений 18-го квітня 1989-го року, а через два роки і два місяці Богоявленський собор з комплексом 10-ти великих камінних споруд приймав високих гостей на чолі з Патріархом Московським Алексієм ІІ під час перенесення святих мощів преподобного Серафима Саровського до Дівєєво Нижньоновгородської області.
Звичайно, що митрополит Ювеналій високо оцінив мою працю у Ногінську, коли у рік призначення (1989), підвів мене до сану ігумена, а через рік з благословення Патріарха Пимена, до сану архімандрита у 1990-му році.
Та тільки церковні кар’єристи не змогли довго терпіти великої поваги до мене митрополита Ювеналія з одного боку, а з іншого, їм самим хотілося бути на моєму місці, щоб захопити всі посади, які я мав у Ногінську, а саме: благочинного Ногінського району, настоятеля Богоявленського собору, ректора Православної середньої загально – освітньої гімназії (чоловічої та жіночої), ректора Ліцею мистецтв та ще й був обраний народним депутатом Московської обласної та Ногінської міської рад.
Все це не давало спокою деяким моїм підлеглим священнослужителям, до яких особливо належав прислужник Михайло Ялов, який прибувши з глибин Івановської області, просив мене, щоб я клопотався перед митрополитом Ювеналієм про возведення його до сану диякона, що я й зробив, а потім каявся всі роки. Бо не пройшло й року після урочистостей, організованих мною на честь перенесення мощей преп. Серафима Саровського 23-го липня 1991-го року, як 1-го жовтня 1992-го року митрополит Ювеналій направив мене в командировку до Австрії, а сам, на другий день зібрав збори з невеликою кількістю священників у приміщенні Московської єпархії, щоб перевести мене на іншу парафію, а на цю, де я працював, призначив священика без ніякої освіти Василя Ізвєкова, але не родича Патріарха Пимена.
Тому, й хотілося б взнати, чому митрополит Ювеналій так швидко забув мої праці і, старання на користь Московської єпархії РПЦ МП і чому він після вигнання нас з Богоявленського собору, осінню 1997-го року в названому соборі, з настроєм, радів у своїй проповіді про те, «…що Господь звільнив собор від хохляцької нечесті».
Якщо він так ненавидить українців, то навіщо він постійно їздив до України й «допомагав» утримувати українців в своїх рабських церковних «обіймах», не давати їм духовної і національної волі та свободи у поверненні їх до своєї історичної Руської Православної Церкви Київської Митрополії Константинопольського Патріархату, та ще й на своїй рідній землі з 988-го до 1686-го років?
Так ось, вислужуючись перед владикою Ювеналієм, Михайло Ялов був призначений, після захоплення наших всіх будівель, настоятелем Богоявленського собору у листопаді 1997-го року, оскільки наша велика парафія до цього часу молилась і звершувала богослужіння в ньому, до його захоплення.
Так Михайло Ялов "мутив воду" з 1997-го до весни 2016-го років, «керуючи» всіма засобами масової інформації в Ногінському районі, щоб постійно принижувати нашу честь і гідність, порушуючи Конституцію РФ та Закон «Про свободу совісті та релігійні організації».

Але й зараз Московська єпархія РПЦ Московського Патріархату не жаліє коштів, щоб продовжувати свою брехливу політику. Вона підкуповує деякі інформаційні служби, щоб з себе зняти всякі підозри в їх моральній та аморальній поведінці, а наводити наклепи на своїх сучасних чи колишніх підлеглих, спасаючи себе й своїх друзів - однодумців. Як це було за життя вбитого ігумена Лазаря (Солнишко), який всім і вся служив митрополиту Ювеналію. І таких як Лазар в нього були десятки. А візьміть та проаналізуйте життя і діяльність сучасних керівників єпархій РПЦ МП, де ви побачите одні матеріальні блага та сучасне життя на "широку ногу", які "пропадають" в ресторанах та барах, а легкі кошти, отримані від бідних парафіян йдуть на збагачення та на придбання "мерседесів" та інших іноземних авто.
На їх сайтах можна прочитати що завгодно про всіх, окрім себе, бо їм же соромно говорити про свої гріхи і навіть злочини.
В останніх їх повідомленнях можна прочитати, що Свято – Троїцький храм Богородської єпархії Української Православної Церкви не належить до Київського Патріархату. А чому ж ці самі «працівники» не пишуть поряд про шалений тиск і постійні виклики до міської прокуратури та ФСБ з метою, щоб документально замінити назви парафій без Київського Патріархату і Української Православної Церкви? До цього часу їм не вдалося це зробити, хоч під їх диктовку й писалися деякі заяви до Міністерства юстиції РФ. Але Слава Богу, що Він нас зберіг аби ми відкрили свої очі і переконались у лукавстві та в їх брехні, чим керує сила диявольська, а не Божа. Тому, ми раді, що Свято – Троїцький храм, який намагаються знищити, юридично і фактично належав з 1994-го року і до цього часу належить до Української Православної Церкви Київського Патріархату. Про це можна дізнатися в Управлінні Міністерства юстиції по Московській області, бо вона має свій незалежний код: ОГРН - 1035000030372; ІНН - 5031026270; КПП - 503101001.
Ми дивуємось роботі шпигунів РПЦ МП, які не до кінця «зуміли» вивчити історію Богородської єпархії Української Православної Церкви, не будь якої, а саме Української, яка принижується в Росії, а всім українцям навішують ярлики, що ми є «хохли», «хунта», «бандерівці», "карателі" та інші клички.
Тому, якщо Московській єпархії РПЦ Московського Патріархату важливо мене й мою єпархію з парафіями обхитрити й скасувати на території Росії, то незадовго такі кроки зможуть наступити й в інших країнах, де нагло торжествує Московська Патріархія!
Але Богородська єпархія щиро дякує всім церковним, політичним, громадським діячам та інформаційним виданням, які так швидко відреагували на наші муки та страждання, направлені агентами РПЦ Московського Патріархату.


Тому й названий Михайло Ялов, який виконував поручення митрополита Ювеналія про знищення Свято – Троїцького храму зараз вже не є при церковній владі в Ногінському районі, бо знятий за фінансове шахрайство. Але рік тому він написав листа – звернення до Адмінстрації Ногінського району про знесення Свято – Троїцького храму. Але тодішній Глава адміністрації Ногінського муніципального району Московської області В.М. Лаптєв дав йому достойну відповідь від 25.09.2015-го року за №2415/22.
Копію її ми розміщуємо повністю в кінці цього листа.
Зараз наводжу один важливий момент з нього, де написано: «…администрация Ногинского муниципального района не вправе принять решение о сносе самовольной постройки, так как постройка не расположена на межселенной территории, а находится на территории муниципального образования «Город Ногинск Московской области».
Але нажаль, Глава міста Ногінська В.О. Хватов все ж таки звернувся до міської прокуратури, щоб там дали добро на позов до Ногінського міського суду про знесення нашого храму.
Та тільки цей позов був підписаний не Главою міста Ногінська В.А. Хватовим, а вже новим Главою адміністрації Ногінського району В.К. Рейтером, який змушений був це зробити, бо тиск Московської єпархії РПЦ МП був шалений на нього. Це видно з того, що він, ще будучи керівником, тобто заступником тодішнього Глави адміністрації Ногінського району В.М. Лаптєва надіслав мені дуже дружелюбної відповіді на мій лист в якому звучало порозуміння й бажання у допомозі вийти на Міністерство будівельного комплексу та до Міністерства майнових відносин по Московській області, де повинні були розв’язатися всі земельні питання про дозвіл будівництва православного храму по вулиці Жарова, 18.
Але суд у Ногінську не реагував на ці позитивні відповіді.
Треба сказати, що після остаточного рішення Ногінського міського суду від 23-го червня 2016-го року про знесення Свято – Троїцького храму, ми звернулися з листами до Міністра іноземних справ України П.А. Клімкіна, до Міністра іноземних справ РФ С.В. Лаврова та до Посольства України у Москві з проханням подіяти на рішення Ногінського міського суду, яке несе за собою політичний відтінок й однобокий підхід до цього питання та міжнародну й міждержавну небезпеку між Росією та Україною.
Але, нажаль, до цього часу ми жодної відповіді не отримали, окрім дзвінків від працівників Посольства України у Москві.
Ми розміщуємо листи та звернення до керівників Ногінського району, до міністерств Московської області та міністрів РФ і України, а також від них відповіді, що є свідченням того, що питання існування Свято – Троїцького храму було поставлене на самий високий рівень і що відчувалось про бажання державних керівників у допомозі завершити будівництво нашого православного Свято - Троїцького храму Богородської єпархії Української Православної Церкви на користь віруючих у м. Ногінську, серед яких більшість є росіяни різних національностей.
Але оця особлива антинародна діяльність Московської єпархії РПЦ Московського Патріархату знищує всякі позитиви, йдучи проти Конституції РФ та Закону «Про свободу совісті та релігійні організації», забуваючи російське прислів’я, що
«…как аукнется, так и откликнется».

Керуючий Богородською єпархією та настоятель Свято - Троїцького храму Української Православної Церкви Київського Патріархату – Митрополит Адріан

https://www.youtube.com/watch?v=Ud6mk4IE3MU
Видеофильм: Восстановление Богоявленского собора г. Ногинска


https://www.youtube.com/watch?v=SF99w2v3VEY

Фильм "Митрополит земли Богородской" часть 1

https://www.youtube.com/watch=YbBLwkYO6zc

Фильм "Митрополит земли Богородской" часть 2

https://www.youtube.com/watch?v=_Q5RfHZgZb4


Остановить раскольников в Ногинске!


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КПЯк РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Общий вид Богоявленского собора во время его восстановления с вновь построенными зданиями на его территории: Административное здание с гаражами; Благотворительные столовые; Актовый зал; Второй корпус Православной гимназии; За деревом справа: здание Лицея искусств; Вдали, после Лицея искусств расположено подсобное хозяйство.


Решта копій документів будуть додані до цього матеріалу найближчим часом.


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП
Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП
Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП


Як РПЦ МП оправдовується в своїх злочинах про знищення Свято – Троїцького храму Богородської єпархії УПЦ КП

 

Hosting Ukraine

 

@ 2011 Прес-центр Богородської єпархії