Головна: - e-mail: mitropolet@mail.ru - http: //eparhija.com.ua - Skype: mitropolet


Категорії Новин


Новини

Керуючий Єпархією


Богородська єпархія УПЦ


Медіа

Документи

Газета


Проповіді і проповідники


Календар богослужінь


Контакти


МолитваГолодомор та геноцид в радянські часи з відеофільмамиУкраїнські історичні та народні трагедійні пісні і думиУкраїнські історичні думи козацької доби з відеофільмамиП'єси та спектаклі художнього та комедійного змісту з відеофільмами


 

У вигляді календаря

«    січня 2012    »
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

У вигляді списку

Квітня 2020 (2)
Березень 2020 (3)
Грудень 2019 (2)
Червень 2019 (3)
Березень 2019 (5)
Лютий 2019 (3)
 

 

Hosting Ukraine

 

Богородська єпархія УПЦ КП » Список статтей за Січень 2012 року
Сортувати статті по: даті | популярності | відвідуваності | комментарям | алфавіту

Книга иеромонаха Тихона – «Архиерей»

Автор: mitropolit от 31-01-2012, 10:15
Книга иеромонаха Тихона – «Архиерей»
Дорогие братья и сестры во Христе: архиереи, духовенство, служащие, прихожане и миряне!

Итак, автор книги «Архиерей» - отец Тихон, раскрывает черты характера одного из немногих архиереев своего времени, который смог найти духовные ключи к этим временно отпавшим от Церкви священнослужителей, но затем он смог и возвратить таких, как отец Павел в лоно Российской Православной Церкви, которой руководил в начале ХХ-го века священномученик Святейший Патриарх Всероссийский, Тихон (Белавин).

Про богослужіння Митрополита Адріана в храмах Московсько -Богородської єпархії УПЦ КП

Автор: mitropolit от 25-01-2012, 02:42
Про богослужіння Митрополита Адріана в храмах Московсько -Богородської єпархії УПЦ КП
Духовенство та віруючі Московсько - Богородської єпархії щиро дякують Святійшому Патріарху Київському і всієї Руси – України Філарету за його високу нагороду, якою він нагородив нашого Високопреосвященнійшого Митрополита Адріана орденом на честь святителя і чудотворця Миколая.
Ми віримо, що цю високу відзнаку ми всі чесно заслужили. Бажаємо і Вам, наш Святійший Владико міцного здоров’я і багатоліття на Многая і Благая Літа.
Прес-служба Богородської єпархії (Москва, Московська область та регіони РФ) УПЦ Київського Патріархату також розміщує на своєму веб-сайті повідомлення про богослужіння Митрополита Адріана, які він звершував у Свято – Троїцькому храмі та у Свято – Тихвінському жіночому монастирі м. Ногінська Московської області.
25-го січня, у середу, Православна Церква буде святкувати пам’ять святої мучениці Тетяни, а 27-го січня будемо шанувати святу рівноапостольну Ніну, просвітительку Грузії (Іверії). Тому, ми з великим задоволенням розміщуємо про них російською мовою житіє, проповіді, а також відеофільми про святу страждальницю Тетяну, яка є покровителькою, як студентів, так і школярів, а також всіх батьків, що люблять виховувати своїх рідних дітей в культурному і християнському дусі, а також святу Ніну, яка просвітила своєю проповіддю євангельського вчення всю Іверію, будучи рідною тіткою святого великомученика Георгія Переможця.

Неділя після Богоявлення (22.01.2012р.), Святителя Филипа, Митрополита Московського і всієї Росії

Автор: mitropolit от 21-01-2012, 14:16
Неділя після Богоявлення (22.01.2012р.), Святителя Филипа, Митрополита Московського і всієї Росії
В цю неділю Свята Православна Церква підносить нам дуже важливі для пастирів – священнослужителів і парафіян два Євангелія від Матфея та Іоанна Богослова, а також Послання Святого Апостола Павла до Ефесян.
В цих трьох священних місцях об’єднуються в єдине ціле Божественна діяльність Христа Спасителя під час Його земної проповіді. З самого початку, Господь наш Ісус Христос після Богоявлення Господнього пішов в пустелю юдейську на 40 днів і ночів для глибокої молитви і спілкування зі Своїм і нашим Отцем Небесним.
Ми також пропонуємо нашим любим читачам проповіді та висловлювання про пастирство видатних святителів, преподобних і богословів Церкви Христової, як свв. Іоанна Золотоустого, Василія Великого, Григорія Богослова, преп. Єфрема Сиріна та інших угодників Божих, а також святителів наших Руської і Російської Православних Церков російською мовою.
Розміщуємо також два відеофільми про пастирство Патріарха Московського Кирила та про житіє святителя Филипа, Митрополита Московського і всієї Росії теж російською мовою.

 

Hosting Ukraine

 

@ 2011 Прес-центр Богородської єпархії