Головна: - e-mail: mitropolet@mail.ru - http: //eparhija.com.ua - Skype: mitropolet


Категорії Новин


Новини

Керуючий Єпархією


Богородська єпархія УПЦ


Медіа

Документи

Газета


Проповіді і проповідники


Календар богослужінь


Контакти


МолитваГолодомор та геноцид в радянські часи з відеофільмамиУкраїнські історичні та народні трагедійні пісні і думиУкраїнські історичні думи козацької доби з відеофільмамиП'єси та спектаклі художнього та комедійного змісту з відеофільмами


 

У вигляді календаря

«    березня 2012    »
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

У вигляді списку

Квітня 2020 (2)
Березень 2020 (3)
Грудень 2019 (2)
Червень 2019 (3)
Березень 2019 (5)
Лютий 2019 (3)
 

 

Hosting Ukraine

 

Богородська єпархія УПЦ КП » Список статтей за Березень 2012 року
Сортувати статті по: даті | популярності | відвідуваності | комментарям | алфавіту

31-го березня, субота Акафіста на честь Похвали Божої Матері. 1-го квітня, 5-та неділя Великого Посту

Автор: mitropolit от 30-03-2012, 22:53
31-го березня, субота Акафіста на честь Похвали Божої Матері. 1-го квітня, 5-та неділя Великого Посту
Прес-служба Богородської єпархії Української Православної Церкви (КП) розміщує на веб-сайті Митрополита Адріана історичний матеріал про святкування (похвали) та шанування Матері Божої в суботу, на 5-й неділі Великого посту, українською та російською мовами 31-го березня, а також проповідь Блаженнійшого Митрополита Київського Володимира, яка присвячена цьому великому дню.
Також розміщуємо два відеофільми про свято та читання Акафіста Божій Матері «Радуйся, Невісто Неневісна» Патріархом Московським Кирилом.
1-го квітня, у неділю, свята Православна Церква буде звершувати Божественну літургію святого святителя Василія Великого, Кесарії Каподакійської в день 5-ї неділі Великого Посту.
На цьому богослужінні буде читатися два Євангелія: перше, від святого апостола Марка, гл. Х, стихи 32-45, де мова йде про Спасителя та Його 12-ть учнів, які прямували до Єрусалима. Під час цієї подорожі Господь Ісус Христос готував своїх учнів до майбутніх своїх страждань.

25-го березня, 4-та неділя Великого Посту

Автор: mitropolit от 25-03-2012, 23:37
25-го березня, 4-та неділя Великого Посту
Богородське єпархіальне управління Української Православної Церкви (КП) сповіщає, що після статті Митрополита Адріана, українською та російською мовами про Митрополита Одеського Агафангела (Савіна) та про загальний стан в Українських Православних Церквах, ми пропонуємо своїм читачам нашого веб-сайту житія святих, пам’ять яких Свята Православна Церква відмічає сьогодні, 25-го березня, у неділю Великого Посту, про святителя Григорія Двоєслова, єпископа Римського (автора Божественної літургії Ранішосвячених Дарів), про преп. Іоанна Лествічника та про преп. Симеона, Нового Богослова.
Додаємо також відеофільми про преп. Марію Єгипетську, про Великий канон преп. Андрія Критського, преп. Симеона Нового Богослова, св. прав. Олексія, чоловіка Божого.

Відповідь Митрополиту Одеському і Ізмаїльському Агафангелу (УПЦ МП) на його образливі висловлювання в адресу українського народу

Автор: mitropolit от 21-03-2012, 15:35
Відповідь Митрополиту Одеському і Ізмаїльському Агафангелу (УПЦ МП) на його образливі висловлювання в адресу українського народу
Ми недавно надрукували нову статтю Митрополита Московського і Богородського Адріана (УПЦ КП) російською мовою, присвячену Митрополиту Одеському і Ізмаїльському Агафангелу (УПЦ МП) на його проросійські шовіністичні висловлювання на території України, ображаючи її стародавній український народ.
Але, цю ж саму статтю ми передруковуємо українською мовою з тими ж самими ілюстраціями та відеофільмами і розміщуємо її на першому місці першої сторінки.
Що стосується цієї статті російською мовою, то ми її розмістили на другому місці після українського варіанту, оскільки вона була прочитана читачами нашого веб-сайту біля 150 000 чоловік.

Ответ Митрополиту Одесскому и Измаильскому Агафангелу (УПЦ МП) на его оскорбительные высказывания в адрес украинского народа

Автор: mitropolit от 19-03-2012, 17:47
Ответ Митрополиту Одесскому и Измаильскому Агафангелу (УПЦ МП) на его оскорбительные высказывания в адрес украинского народа
Мы печатаем новую статью Митрополита Московского и Богородского Адриана (УПЦ КП) на русском языке, посвященную Митрополиту Одесскому и Измаильскому Агафангелу (УПЦ МП) на его пророссийские шовинистические высказывания на территории Украины, оскорбляя ее и древний украинский народ. (русская версия).
Назад Вперед
Наверх

 

Hosting Ukraine

 

@ 2011 Прес-центр Богородської єпархії