
Різдвяне вітання Митрополита Адріана
6-го січня 2012 року
6-го січня 2012 року
Я ніколи не забуду інтерв’ю скульптора в радянські часи Євгена Вучетича, родом з Дніпропетровщини, який писав про Богомладенця Пречистої Богоматері. «Він сидить на її руках, як пташка, яка в любу мить зможе випурхнути з обіймів Своєї Матері. Він каже людям: «Беріть Мене, зустрічайте Мене, бо Я й прийшов від Отця Небесного для того, щоб Вам послужити. Не ви Мені, але Я вам, щоб і ви так поступали. Ваше життя на землі буде легше, світліше, тепліше, а саме головне, ви будете впевненіше йти на примирення з Творцем Неба і Землі».



