«    липня 2020    »

Квітня 2020 (2)
Березень 2020 (3)

Сортувати статті по: даті | популярності | відвідуваності | комментарям | алфавіту

4-го березня 2018 року друга неділя Великого посту.

Автор: mitropolit от 28-02-2018, 22:50
4-го березня 2018 року друга неділя Великого посту. Свята Церква Христова буде відмічати пам'ять святителя Григорія Палами. Божественна літургія буде звершуватися святителя Василія Великого. Буде читатися Послання святого апостола Павла до Євреїв гл.1, стих 10 - гл.2, стих 3, а також святе Євангеліє від апостола і євангеліста Марка, гл.2, стихи 1-12.

18.01, у четвер, Хрещенський сочельник, а 19-го січня, в п'ятницю, велике свято на честь Хрещення Господнього та Богоявлення.

Автор: mitropolit от 18-01-2018, 20:48
18-го січня, у четвер, Хрещенський сочельник.
19-го січня, в п'ятницю, велике свято на честь Хрещення Господнього, Богоявлення та Просвітлення народу Божого.

Хрещенський святвечір - це вечір-приготування перед великим православним святом, яке називається Богоявленням Господнім, Хрещенням Господнім та Просвітленням (Просвещением) і цей же день присвячений Водохрещенню всіх православних людей.
Це свято Православної Церкви належить до числа дванадесятих.
В цей день згадується Хрещення Господа нашого Ісуса Христа Іоанном Предтечею (Хрестителем) в річці Йордані.
Наш веб-сайт пропонує історію свята Хрещення, Богоявлення та Просвітлення Господнього українською та російською мовами, а також проповіді святителя Іоанна Золотоустого, Митрополита Вєніаміна (Федченкова), Митрополита Філарета (Вознесенського) та Митрополита Антонія Сурозького.

З Новим-Старим 2018-им роком я, Митрополит Адріан, Вас щиро вітаю!

Автор: mitropolit от 13-01-2018, 00:00
З Новим-Старим 2018-им роком я, Митрополит Адріан, Вас щиро вітаю!
В цей день Обрізання Господнього, згідно юдейської традиції, свята Православна Церква відмічає пам’ять ще двох великих угодників Божих святителів, Василія Великого, Архієпископа Кесарії Кападокійської та Петра (Могили), Митрополита Київського і всієї Русі, які жили в різні епохи і століття: один в IV-му, а другий, в ХVII-му століттях, але прожили на землі по 49-ть років і померли в один і той же день, 14-го січня на Обрізання Господнє.
Ці два святителі зіграли величезну роль в житті Православної Церкви світу. Тому, ми присвячуємо їм не тільки житіє про них російською і українською мовами, але й проповіді присвячені їм на двох мовах, а також два відеофільми, які з чутливістю і великими знаннями говорять про цих просвітителів православного люду.
Пропонуємо також щедрівки, які присвячені Новому Старому Року у виконанні українських професійних і народних хорів, які по традиції українського народу оспівують трудолюбивий, миролюбивий і релігійний характер наших людей.