Високопреосвященнійший Владико Євстратіє!
На Ваше ім’я я направив листа з деякими питаннями до Вас, але відповіді Ви так і не надіслали на нього. Будь ласка, для того, щоб бути чесним християнином, та ще й православним, треба жити по- братерськи, а не по – злочинному.
Свій лист я ще раз відправляю на Ваш e-mail.
З повагою - Митрополит Адріан
