Ваша Святість, Святійший і дорогий наш Патріарше Помісної
УПЦ Київського Патріархату !
УПЦ Київського Патріархату !
Я, Митрополит Богородський Адріан, прошу Вашу Святість з милістю і щедротами розглянути моє дане прохання, яке я направляю на юридичну адресу Вашої Святості.
Ваш Указ, а вірніше рішення Священного Синоду УПЦ КП від 13.05.2011-го року про моє архієрейське служіння лише у Богородській єпархії (РФ), я стараюсь виконувати неухильно. По Україні я не роз’їжджаю і ні до кого з архієреїв своєї Церкви (УПЦ КП) та й до інших Українських Церков я не їздив і не їжджу, в тому числі ніде в них не співслужив і в гостях у них я ніколи не бував, окрім своєї малої Батьківщини – Березанівки, на краю міста Дніпропетровська, де й буваю не часто.
