Богородська єпархія УПЦ КП » Новини » Богородської єпархії » Про молитовне вшанування у Підмосков’ї Святійшого Патріарха Володимира на честь його 16-ти річчя з дня смерті.

Автор: mitropolit от 14-07-2011, 22:43
Прес-служба Богородської єпархії УПЦ Київського Патріархату сповіщає, що сьогодні, 14-го липня 2011-го року сповнилось 16-ть років з дня смерті Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси – України Володимира (Романюка), який 18-ть років знаходився в Сибірському ГУЛАзі, страждаючи від радянської влади та КДБістів за православну віру, незалежну Українську Православну Церкву та суверенну Українську державу.
14-го липня 1995-го року серце Святійшого Патріарха Володимира перестало битися, але душа його вічно перебуває у Славі Божій, у Вічному Царстві Небесному. Бо ми, коли вислуговувалися в епоху більшовицької влади, приховуючи свою сутність під духовними одягами, він же, Святійший Патріарх Володимир, тобто священик Василь Романюк щоденно страждав у в’язниці не тільки від голоду й холоду, але отримував побиття й катування до передсмертного стану.
У зв’язку з цим, Митрополит Адріан звершив Панахиду у Свято – Троїцькому храмі м. Ногінська Московської області, де в своєму слові нагадав віруючим і духовенству про ті часи 90-х років, в які керував Українською Православною Церквою Київського Патріархату Святійший Патріарх Володимир після якого, Предстоятелем нашої Церкви був нами урочисто обраний Блаженнійший Митрополит Київський Філарет, керуючи Церквою й до цього часу.

Прес-служба Богородської єпархії УПЦ Київського Патріархату

6-го лютого 1994-го року у Свято - Володимирському кафедральному соборі м. Києва відбулась хіротонія архімандрита Адріана, настоятеля Богоявленського собору м. Ногінська Московської області у єпископа Дніпропетровсько-Запорізького та Богородського (Росія). Таїнство архієрейської хіротонії звершили Святійший Патріарх Володимир і Блаженнійший Митрополит Філарет та приймали участь інші архієреї УПЦ Київського Патріархату. Вручення архієрейського жезла єпископу Адріану.

Відеофільм.
Єпископ Адріан звершує заупокійну літію після Всенічного заупокійного богослужіння напередодні похорону Святійшого Патріарха Київського і всієї
Руси - України Володимира (Романюка)
17-18 липня 1995-го року.

18 липня 1995-го року. Божественна літургія, похорон і похоронна процесія з тілом Святійшого Патріарха Володимира.
Відеофільми за назвою: 1. "Хресна дорога".
2. Пасхальне і останнє богослужіння очолюване Святійшим Патріархом Володимиром
.