Богородська єпархія УПЦ КП » Новини » Богородської єпархії » Про богослужіння Митрополита Адріана на честь Хрещення Господнього

Автор: mitropolit от 20-01-2015, 13:57

Прес-служба Богородської єпархії (Москва, Московська область та регіони РФ) розміщує на своєму веб-сайті повідомлення про богослужіння Митрополита Адріана, які він звершував у Свято-Троїцькому храмі напередодні (Всенчне бдіння) 18-го січня, та в день свята Хрещення Господнього.

Вечором 18-го січня, у неділю, в Свято – Троїцькому храмі Митрополит Адріан очолив Всенічне бдіння, Літію, Полієлей, а після читання Євангелія він звернувся до віруючих з повчальним словом, в якому нагадав про велику роль у спасінні людей пришестя на землю Господа нашого Ісуса Христа, який не посоромився втілитись у людське тіло, щоб бути ближче до людей і повести їх до Отця Небесного для примирення.
Також Владика Адріан звернув увагу парафіян на велику подію, яка відбулась на річці Йордані під час прибуття до неї на 30-му році Свого земного життя Спасителя. Оскільки по юдейським законам люди чоловічої статі (не говорячи про жінок) не мали права проповідувати чи публічно виступати до цього віку. Відкриття народу Божому про Святу Тройцю в день Хрещення Господнього, Яка з’явилась під час Богоявлення над Сином Божим, другою іпостассю Святої Тройці: Бог Отець засвідчив Своїм голосом, що це Мій Син, в якому є Моє благовоління, а третя іпостась Святої Тройці з’явилась у вигляді великого Голуба на все Небо.
В день Хрещення Господнього та Богоявлення, 19-го січня, у понеділок, Митрополит Адріан очолив Божественну літургію, після якої разом з духовенством вийшли до води, щоб звершити чин Великого освячення.
Води було заготовлено дуже багато, яку розбирали віруючі миттю. Люди йшли за нею протягом всього дня до самої ночі.
У якості ілюстрацій про це свято, ми розміщуємо фотознімки, а також фрагменти з богослужіння, які були записані на відео під час проведення цих служб.

Встреча Митрополита Адриана в день Крещения Господня

________________________________________________________________________________________________________________________________

Архиерейское благословение прихожан

Малый вход

Архиерейское благословение народа Божия во время «Трисвятаго» пения

Про богослужіння Митрополита Адріана на честь Хрещення Господнього

Великое освящение воды на Крещение Господне. Протоиерей Сергий Копылов со святым крестом перед окунанием его в воду.

Великое освящение воды на Крещение Господне

Про богослужіння Митрополита Адріана на честь Хрещення Господнього

Клирик Богородской епархии протоиерей Владимир читает молитву на освящение воды.

Участие прихожан в Великом освящении воды в день Крещения Господня

Пение стихиры в конце чина Великого освящения воды