Богородська єпархія УПЦ КП » Документи » Листи » Лист Митрополиту Адріану від української діаспори

Лист Митрополиту Адріану від української діаспори

Автор: mitropolit от 15-05-2011, 17:27
Кому: Митрополиту Адриану mitropolet@mail.ru
Дата: Ср 18 Мая 2011 08:50:10
Тема: RE: dnepr-info

Високопреосвященний! За правду страждаючий, наш Владико !

Мені дуже сумно і прикро, що в Україні робляться такі речі, і що такі провідні патріоти і церковні діячі, як Ви, зазнають несрпаведливостей з боку керівництва Церкви.
І це - в Київському Патріархаті! На що ж тепер сподіватися? Де шукати правди? Невже цю справу не можна роз’яснити із Патріархом і повернути все як було?
Я не можу повірити, що Ви повертаєтесь до будинку старої казарми на вулиці Совєтської Конституції, 17 у Ногінську. І це після стількох років праці у Дніпропетровську та Дніпропетровській області. Це ж повне знущання! Ганьба Київському Патріархату!
Ми українська діаспора в Канаді вже готуємо лист до Патріарха Філарета, щоб всі наклепи на Ваше Висококопреосвященство були спростовані і, повернути Вам Вашу кров’ю і потом, Вашими золотими рученьками збудовану Дніпропетровсько - Криворізьку єпархію.
Бажаю Вам відійти від усього поганого в емоціях і дивитися в майбутнє. Ми з Вами, ми це багатотисячна українська діаспора по всьому світові, яка з болем спостерігає за ганьбою, що точиться в стінах УПЦ КП! І ми всі з Україною.
Прошу благословити мене Владико на добрі справи.
Чи Ви будете на VI З`їзді ОУР у Москві? Це 21 травня. http://kobza.com.ua/content/view/3766/1/ Валерій Семененко написав, що Ви будете.

Слава Ісусу Христу!

З повагою до Вас - Василь Коломацький