Головна: - e-mail: mitropolet@mail.ru - http: //eparhija.com.ua - Skype: mitropolet


Категорії Новин


Новини

Керуючий Єпархією


Богородська єпархія УПЦ


Медіа

Документи

Газета


Проповіді і проповідники


Календар богослужінь


Контакти


МолитваГолодомор та геноцид в радянські часи з відеофільмамиУкраїнські історичні та народні трагедійні пісні і думиУкраїнські історичні думи козацької доби з відеофільмамиП'єси та спектаклі художнього та комедійного змісту з відеофільмами


 

У вигляді календаря

«    травня 2022    »
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

У вигляді списку

Квітня 2020 (2)
Березень 2020 (3)
Грудень 2019 (2)
Червень 2019 (3)
Березень 2019 (5)
Лютий 2019 (3)
 

 

Hosting Ukraine

 

Богородська єпархія УПЦ КП » Новини » Богородської єпархії » До 20-ліття з дня блаженної кончини Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси - України Володимира (Романюка)

До 20-ліття з дня блаженної кончини Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси - України Володимира (Романюка)

Автор: mitropolit от 14-07-2015, 10:59
Прес-служба Богородської єпархії сповіщає, що сьогодні, 14-го липня 2015-го року сповнилось 20-ть років з дня кончини Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси – України Володимира (Романюка), який 18-ть років знаходився в Сибірському ГУЛАзі, страждаючи від радянської влади та КДБістів за православну віру, незалежну Українську Православну Церкву та суверенну Українську державу.
14-го липня 1995-го року серце Святійшого Патріарха Володимира перестало битися, але віримо, що його вічна душа перебуває у Бозі і з Богом. Нам же, сучасним людям, не зрозуміти життєвого покликання Патріарха Володимира, який, будучи священиком з і`мям Василь Романюк, щоденно страждав у в’язниці не тільки від голоду й холоду, але отримував побиття й катування до передсмертного стану. Тоді як інше духовенство в той час вислуговувалося перед більшовицькою владою, щоб отримати високу посаду і звання.
А ось отець Василь не думав про це тимчасове явище на землі, бо його душа боліла за вічне, церковне, національне, за що діди і прадіди покладали життя своє за вільну і незалежну Україну й за святу Православну Церкву з центром у Києві.


Прес-служба Богородської єпархіїДо 20-ліття з дня блаженної кончини Святійшого Патріарха  Київського і всієї Руси - України Володимира (Романюка)

6-го лютого 1994-го року у Свято - Володимирському кафедральному соборі м. Києва відбулась хіротонія архімандрита Адріана, настоятеля Богоявленського собору м. Ногінська Московської області у єпископа Дніпропетровсько-Запорізького та Богородського (Росія). Таїнство архієрейської хіротонії звершили Святійший Патріарх Володимир і Блаженнійший Митрополит Філарет та приймали участь інші архієреї УПЦ Київського Патріархату. Вручення архієрейського жезла єпископу Адріану.


_________________________________________________________________________

До 20-ліття з дня блаженної кончини Святійшого Патріарха  Київського і всієї Руси - України Володимира (Романюка)


Похорони Святійшого Патріарха Київського Володимира біля брами Софіївського собору м. Києва. В другому ряду в центрі - єпископ Адріан.


____________________________________________________________________________

Відеофільм.
Єпископ Адріан звершує заупокійну літію після Всенічного заупокійного богослужіння напередодні похорону Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси - України Володимира (Романюка) 17-18 липня 1995-го року.

[center]http://www.youtube.com/watch?v=aRqrVd0fY4s


___________________________________________________________________________

Відеофільми за назвою: 1. "Хресна дорога".
Біографія Патріарха Володимира
https://uk.wikipedia.org/…/%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D…

Відео: Про смерть Патріарха Володимира
https://www.youtube.com/watch?v=BmN98bytcgs

Відео "Люди і долі". Патріарх Володимир (Романюк)
https://www.youtube.com/watch?v=xExR4-m7sqw


Духовний Чорнобиль або Чорний вівторок 1995-го: Патріарх Володимир (Романюк)

http://www.youtube.com/watch?v=zEIUExcNrOw

 

Hosting Ukraine

 

@ 2011 Прес-центр Богородської єпархії