«    серпня 2019    »

Сортувати статті по: даті | популярності | відвідуваності | комментарям | алфавіту

27-го листопада заговіння на Різдвяно – Пилипівський піст

Автор: mitropolit от 26-11-2016, 18:26
27-го листопада заговіння на Різдвяно – Пилипівський піст
28-го листопада розпочинається Різдвяно – Пилипівський піст в день свята святого апостола Філіпа (Пилипа, 27-го листопада), на честь Різдва Христового, в день якого завершується піст.
Ось чому прес-слуба Богородської єпархії планує донести до читачів українською та російською мовами зміст та поняття про спасительний Різдвяний піст, який готує кожну православну людину і взагалі, християнина до сприйняття Месії, Богомладенця Христа Спасителя, який зійшов з Неба на землю до грішних людей рівно 2016-ть років тому, щоб спасти весь рід людський і знову з’єднати з Творцем, Отцем Небесним.

20-те листопада, неділя 22-га по П`ятидесятниці

Автор: mitropolit от 19-11-2016, 13:34
20-те листопада, неділя 22-га по П`ятидесятниці
20-те листопада, неділя 22-га по П`ятидесятниці.
Сегодняшнее евангельское чтение нам повествует о двух чудесах Господних: об исцелении женщины, которой никакие человеческие силы, никакое человеческое знание, никакая добрая воля людей не могли помочь. И о том, как в ответ на мольбу родителей, в ответ на их скорбь и тоску Спаситель Христос вызвал обратно к жизни земной молодую девушку.

21-го листопада велике свято на честь святого Архистратига Божого Михаїла, Архангелів, Ангелів, Херувимів і Серафимів та всіх Небесних Сил безтілесних.
Ми пропонуємо короткі вісті українською та російською мовами про свято на честь святого Архістратига Божого Михаїла з усіма Небесними Силами та проповіді:
1. Історичні свідчення про Архістратига Божого Михаїла з усіма Небесними Силами (українською мовою);
2. Исторические сведения об Архистратиге Божием Михаиле со всеми Небесными Силами (російською мовою);
3. Первая проповедь старца Псково – Печерского монастиря, священноархимандрита Иоанна (Крестьянкина);
4. Вторая проповедь отца Иоанна (Крестьянкина);
6. Пять видеофильмов о праздновании Святого Архистратига Божия Михаила со всеми Небесными Силами.

13-го листопада 21-та неділя по п`ятидесятниці

Автор: mitropolit от 11-11-2016, 13:43
13-го листопада 21-та неділя по п`ятидесятниці
13-го листопада 21-та неділя по п`ятидесятниці.
Ми розміщуємо Євангеліє від Луки, глава 8, стихи, 26-39 та Послання святого апостола Павла до Єфесян, а також житія і проповіді українською та російською мовами Митрополита Антонія Сурозького і Архієпископа Луки (Войно-Ясинецького) Кримського.

Неділя 19-та по П`ятидесятниці «Про сіяча (о сеятеле)»

Автор: mitropolit от 31-10-2016, 11:34
Неділя 19-та по П`ятидесятниці  «Про сіяча (о сеятеле)»
Богородська єпархія пропонує духовенству, віруючим, парафіянам та всім читачам нашого веб-сайту проповіді (українською та російською мовами) на тему «Про сіяча (Притча о сеятеле)» Єпископа із США, РПЦЗ Митрофана Зноско-Боровського та інших авторів, а також відеофільм «Про сіяча».
31-го жовтня день пам`яті святого апостола і євангелиста Луки. Розміщуємо його житіє.