Богородська єпархія УПЦ КП » Новини » Богородської єпархії » Упокоївся рідний брат Митрополита Адріана - Феодор Георгійович Старина

Автор: mitropolit от 4-03-2013, 00:43
Упокоївся рідний брат Митрополита Адріана - Феодор Георгійович Старина

Прес-служба Московсько – Богородської єпархії УПЦ КП сповіщає, що ввечері 2-го березня 2013-го року помер рідний брат Митрополита Адріана - Феодор Георгійович Старина.
4-го березня о 12.00 дня, у Дніпропетровську, відбудуться похорон.
У зв’язку з цим, духовенство, чернецтво і парафіяни єпархії висловлюють свої щирі співчуття Митрополиту Адріану з родиною, з приводу великої втрати рідної людини.
Треба сказати, що Федір Георгійович, будучи талановитим теслярем, виготовляв двері і вікна повністю для Богоявленського собору м. Ногінська Московської області, для двоповерхових будинків Духовного училища та Недільної школи при Петро-Павлівському храмі м. Дніпропетровська, а також для Домового храму на честь святого великомученика і переможця Георгія.

Вічна пам’ять блаженнопочившому рабу Божому Феодору!

Прес-служба Московської єпархії УПЦ КП

___________________________________________________________________________________________________

У зв’язку з кончиною брата Владики Адріана, новопреставленого Феодора, на адресу Митрополита протягом всього дня надходили і продовжують надходити сотні співчувань від державних, політичних, громадських і релігійних діячів, а також від членів української діаспори з багатьох країн світу.

Упокоївся Феодор Георгійович Старина

Упокоївся рідний брат Митрополита Адріана - Феодор Георгійович Старина
Редакція інтернет-проекту "Помісна Церква" висловлює найщиріші співчуття Високопреосвященнішому Владиці-митрополиту, родині покійного, а також усім тим, хто знав та любив Феодора Георгійовича. Вічна йому пам'ять!

Упокоївся рідний брат Митрополита Адріана - Феодор Георгійович Старина
Українці Росії глибоко сумують у зв'язку з кончиною рідного брата Митрополита Адріана – Феодора Старини.

Упокоївся рідний брат Митрополита Адріана - Феодор Георгійович Старина

Прес-служба Московсько – Богородської єпархії УПЦ КП з сумом сповістила, що ввечері 2-го березня 2013-го року помер рідний брат Митрополита Адріана - Феодор Георгійович Старина. У зв’язку з цим духовенство, чернецтво та парафіяни висловлюють свої щирі співчуття Митрополиту Адріану з родиною, з приводу великої втрати рідної людини. Слід зауважити, що Федір Георгійович, будучи талановитим теслярем, виготовляв двері та вікна Богоявленському собору м. Ногінська Московської області, а також багато потрудився для Духовного училища та Недільної школи при Петро-Павлівському храмі м. Дніпропетровська, Домового храму на честь святого великомученика і переможця Георгія. Вічна пам’ять блаженнопочившому рабу Божому Феодору!
Вся повнота Українців Росії глибоко сумують у зв'язку з кончиною рідного брата Митрополита Адріана і висловлюють щирі співчуття йому, рідним і друзям з приводу тяжкої втрати близької людини.

Упокоївся рідний брат Митрополита Адріана - Феодор Георгійович Старина
Упокоївся рідний брат Митрополита Адріана - Феодор Георгійович Старина.

Від редакції:
Преосвященний Владико!
Прийміть від кожного члена редакції нашого сайту найщиріші слова співчуття і підтримки.
Головний редактор Василь Коломацький мав змогу телефонно спілкуватися із покійним. Пан Василь відзначає доброту покійного, його простоту у спілкуванні і його любов до Церкви. Відчувалось, що у житті він був щирим смиренним християнином і добрим українцем. Українська громада у Росії матиме зримий образ його праці на теренах Росії, оскільки покійний доклав рук до відродження Богоявленського собору у Ногінську – символу українського Православ’я, а також символу нескореності українського духу.

Передрук: Офіційний сайт Митрополита Адріана http://www.eparhija.com.ua/index.php?newsid=288