Головна: - e-mail: mitropolet@mail.ru - http: //eparhija.com.ua - Skype: mitropolet


Категорії Новин


Новини

Керуючий Єпархією


Богородська єпархія УПЦ


Медіа

Документи

Газета


Проповіді і проповідники


Календар богослужінь


Контакти


МолитваГолодомор та геноцид в радянські часи з відеофільмамиУкраїнські історичні та народні трагедійні пісні і думиУкраїнські історичні думи козацької доби з відеофільмамиП'єси та спектаклі художнього та комедійного змісту з відеофільмами


 

У вигляді календаря

«    січня 2022    »
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

У вигляді списку

Квітня 2020 (2)
Березень 2020 (3)
Грудень 2019 (2)
Червень 2019 (3)
Березень 2019 (5)
Лютий 2019 (3)
 

 

Hosting Ukraine

 

Богородська єпархія УПЦ КП » Новини » Богородської єпархії » Вшанування пам’яті Володимира Сенишина в Тулі

Вшанування пам’яті Володимира Сенишина в Тулі

Автор: mitropolit от 2-05-2011, 10:05
Вшанування пам’яті Володимира Сенишина в Тулі


27 квітня 2011 р. Митрополит Криворізький і Нікопольський та Богородський (Москва, Московська область та регіони РФ) Адріан, співголова Об’єднання українців Росії Валерій Семененко, співголова РГО «Українці Москви», головний редактор порталу УКРРОСІНФО та журналу «Український огляд» Віктор Гіржов нанесли свій візит до Тули, де вшанували пам’ять загиблого в 2006 році, від рук невідомих убивць, активіста українського руху в Росії голови місцевої організації «Батьківська стріха», Володимира Сенишина.
Члени тульського регіонального відділення Обєднання українців Росії письменник Микола Мих, підприємець Костянтин Поповиченко, керівник місцевого відділення партії «Правое дело» Євген Царелунга зустріли гостей на кордоні Московської області з Тульською, а потім, разом вирушили на міський цвинтар.
Після покладання квітів і хвилини мовчання, Митрополит Адріан відправив на могилі Володимира Сенишина поминальну службу і виголосив архіпастирську промову в пам’ять про нього та про сучасну долю українців в Росії.
Митрополит Адріан - архієрей Української Православної Церкви Київського Патріархату, сам є палким патріотом всього українського. Отже на могилі свого співвітчизника він говорив про те, як важливо бути свідомим українцем, всюди, де б ти не був – чи то в Україні, чи в Росії, треба боротися за свою землю, віру, мову, за долю свого народу.
А Володя Сенишин народився саме у Воркуті, куди свого часу більшовицьким режимом були вислані його батьки. Все це, звичайно, потребує неабияких зусиль і дається нелегко, щоб стати національним патріотом своєї Вітчизни, зазначив Владика Адріан.
Адже цьому протистоять і в Україні, і в Росії сили, котрі не бажають бачити Україну вільною і сильною державою. Тому, хоч і повільно розвиваються процеси становлення української нації, всерівно свідомість наших людей змінюється в тому напрямку, коли кожен українець буде пишатися тим, що він є українцем.
Потім відбувся поминальний обід, який влаштував один із керівників тульського відділення ОУР Костянтин Поповиченко.
Керівництво ОУР висловлює щиру вдячність тульському відділенню ОУР і всім, хто відгукнувся на звернення Правління ОУР і дав кошти на пам’ятник, який встановлений на могилі Володимира Сенишина.
Прес-служба ОУР, http://www.ukrros.info/news/index.php?ELEMENT_ID=3143

Вшанування пам’яті Володимира Сенишина в ТуліВшанування пам’яті Володимира Сенишина в Тулі
Вшанування пам’яті Володимира Сенишина в Тулі

 

Hosting Ukraine

 

@ 2011 Прес-центр Богородської єпархії