Головна: - e-mail: mitropolet@mail.ru - http: //eparhija.com.ua - Skype: mitropolet


Категорії Новин


Новини

Керуючий Єпархією


Богородська єпархія УПЦ


Медіа

Документи

Газета


Проповіді і проповідники


Календар богослужінь


Контакти


МолитваГолодомор та геноцид в радянські часи з відеофільмамиУкраїнські історичні та народні трагедійні пісні і думиУкраїнські історичні думи козацької доби з відеофільмамиП'єси та спектаклі художнього та комедійного змісту з відеофільмами


 

У вигляді календаря

«    червня 2022    »
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

У вигляді списку

Квітня 2020 (2)
Березень 2020 (3)
Грудень 2019 (2)
Червень 2019 (3)
Березень 2019 (5)
Лютий 2019 (3)
 

 

Hosting Ukraine

 

Богородська єпархія УПЦ КП » Новини » Богородської єпархії » Про роботу VI –го З’їзду Об`єднання Українців Росії у Москві

Про роботу VI –го З’їзду Об`єднання Українців Росії у Москві

Автор: mitropolit от 24-05-2011, 23:45
25.05.2011-го року

Про роботу VI –го З’їзду ОУР


Православні члени української діаспори Богородської єпархії УПЦ Київського Патріархату (Москва, Московська область та регіони РФ) сповіщають, що у Мокві в Українському Культурному Центрі по вул. Арбат, 9, відбувся VI-й з’їзд Об’єднання Українців Росії.
На з’їзд прибули високі гості із Києва: Голова Української Всесвітньої Координаційної Ради, письменник Дмитро Павличко та його заступник, Михайло Ратушний, а також Митрополит Богородський Адріан, члени та гості з’їзду майже з усіх регіонів Російської Федерації.
Перед початком роботи з’їзду Митрополит Адріан прочитав благословенні молитви на його роботу, які закінчились христосуванням тричі зо всіма членами з’їзду: Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
Після проведення основної частини з’їзду, були обрані керівні органи Об'єднання Українців Росії.
Позачерговий VI З‘їзд Українців Росії обрав головою Об‘єднання Українців Росії (ОУР) Тараса ДУДКА, а першим заступником Голови ОУР – був обраний Віктор ГІРЖОВ.
З‘їзд відбувся 21-го травня 2011-го року у Москві. Попередній з‘їзд проводився у 2006 році.
На з’їзді був ліквідований інститут співголів ОУР (до цього часу їх було двоє) і введено посаду голови ОУР. Також введено інститут Почесних голів організації – ними обрано Валерія СЕМЕНЕНКА та Василя БАБЕНКА, які дотепер керували організацією.
Василь БАБЕНКО в ході свого виступу наголосив, що з‘їзд проводиться з метою вирішення тих проблемних питань, на які вказано російським Мін’юстом.
За матеріалом УНІАН
Довідка УКРРОСІНФО.
Тарас Дудко є племінником видатного режисера Олександра Довженка. Закінчив Київський медичний інститут (1963) і філософський факультет Київського університету (1968). З 1964 живе у Москві. Працював у медичних НДІ та лікарнях. З 1994 - завідувач відділу НДІ наркології, з 2004 - директор Інституту реабілітації ННЦ наркології.
Доктор медичних наук (2003), академік Російської академії природничих наук. 1-й заст. голови товариства української культури «Славутич» (Москва).
Віктор Гіржов за фахом журналіст, політолог. Закінчив Український поліграфічний інститут ім. І.Федорова (нині Українська академія друкарства, 1985 р.) та Київську вищу партійну школу (1990 р.).
Працював на комсомольській роботі, був директором Палацу культури і техніки на Львівщині, головним редактором районної газети в Полтавській області. Нині є керівником проекту і головним редактором інформаційно-аналітичного порталу УКРРОСІНФО та журналу українців Росії "Український огляд". Обраний співголовою Регіональної громадської організації «Українці Москви». В Росії мешкає з 1995 року.

Про роботу VI –го З’їзду Об`єднання Українців Росії у Москві

Про роботу VI –го З’їзду Об`єднання Українців Росії у Москві

http://ukrros.info/aktual/news_detail.php?ID=3169
______________________________________________________________________________________________________________________________

№ 09/11 03 травня 2011 р.
ЗАПРОШЕННЯ


Митрополиту Богородському Адріану


Надсилаємо Вам постанову Ради ОУР про скликання позачергового 6-го Конгресу українців Росії.
Всім регіональним відділенням ОУР, членам ОУР в термін до 15 травня 2011 р. повідомити Правління ОУР про прибуття (неприбуття і передачу повноважень) делегата.
До уваги делегатів Конгресу!
1.Правління ОУР готує офіційні листи до адміністрацій регіонів Росії з проханням фінансової підтримки делегатів Конгресу. Просимо надіслати усі необхідні реквізити для таких листів.
2.При потребі бронювання житла учасникам Конгресу просимо не пізніше 10 травня 2011 року надіслати заявку з повідомленням дати приїзду та кількості діб на поселення.

Співголова ОУР В.Бабенко
Співголова ОУР В.Семененко

 

Hosting Ukraine

 

@ 2011 Прес-центр Богородської єпархії