Богородська єпархія УПЦ КП » Новини » Богородської єпархії » Форум Української Молоді Росії

Автор: mitropolit от 16-04-2011, 20:34
Прес-служба Богородської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату повідомляє, що у Москві в Українському Культурному Центрі з 8-го по 10-те квітня 2011-го року працював перший Форум Української Молоді Росії.

Форум Української Молоді Росії
На це зібрання був запрошений й Митрополит Богородський (Москва, Московська область і регіони РФ) Адріан, який приймав активну участь в перший день відкриття названого Форуму.
До початку його роботи, Митрополита Адріана запросив до свого кабінету генеральний директор Українського Культурного Центру, доктор історичних наук, член – кореспондент АПН України, заслужений діяч Науки України, член національної спілки письменників України і письменників Росії В.Ю. Мельниченко.
Під час дружньої розмови, Володимир Юхимович подарував Митрополиту Адріану свої авторські дві книги «Гоголівська Москва», - М. 2011 рік та «Українські наголоси московських храмів», - М. 2010 рік.
Ця зустріч Митрополита Адріана з паном Володимиром Мельниченком проходила в самій сердечній обстановці, оскільки господар цього дому є щирим українцем і відданим сином неньки України.
В ході зустрічі, Володимир Юхимович розповідав про історичну вулицю Старий Арбат, біля якої у ХІХ - му столітті існував невеликий храм, в якому декілька днів перебувало тіло Т.Г. Шевченка під час перенесення його останків з Санкт – Петербурга до Києва через Москву.
О 15.00 Митрополит Адріан та В.Ю. Мельниченко були запрошені до Актової зали для участі в цьому молодіжному Форумі.
На ньому були присутні не тільки представники молодіжних українських організацій зі всієї Росії, але й відомі діячі культури, науки і мистецтва міста Москви та Посольства України в РФ.
Форум Української Молоді Росії
В своїх привітальних промовах, було висловлено багато пророцьких слів, в яких говорилося про майбутність української молоді в Російській Федерації.
В своєму привітальному слові Митрополит Адріан підкреслив, що молодіжний Форум розпочав свою працю не тільки на другий день великого свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, але й в день свята Архангела Гавриїла, який завжди приносив важливі вісті обраним Божим людям, які заслужили милість у Господа для звершення Божественного Завіту та прийняття участі в Божому домобудівництві. Про це було передвіщено святому Захарії та його дружині Єлизаветі (батькам майбутнього святого пророка Іоанна Хрестителя) та святим праведним Якиму і Анні про народження від них младенця Марії й видіння самій Богом обраній отроковиці, майбутній Матері Божій про народження від неї Спасителя миру Господа нашого Ісуса Христа.
Тому, Митрополит Адріан сказав, що й ми віримо в це невипадкове співпадіння, коли українська молодь обрала святий день благовістителя Архангела Гавриїла, щоб він приніс їм небесну радість і благословення Боже на їх першу зустріч в столиці Російської Федерації.
Митрополит Адріан підкреслив, що Ви, молодь української діаспори в РФ, повинна довести старшому поколінню, як треба працювати й в дійсності жити заради Української Батьківщини і всього історичного українського народу, як це є в інших зарубіжних країнах, особливо в Канаді, в США, в Німеччині, в Англії та в Австралії, де майже у всіх містах цих країн працюють українські будинки і центри з середніми і вищими учбовими закладами.
По всій Російській Федерації, серед українців, можна почути докори владі, що вона обмежує громадські права і релігійні свободи української діаспори в цій країні.
Але ж, якщо поглинути в це питання глибше, то відчуєш, що серед цієї ж російської влади є багато українців, які «самовіддано» працюють проти розвитку української культури і релігійної свідомості не тільки в РФ, але й в Україні забуваючи, що й в нашій країні живуть росіяни, серед яких не мало є учасників в керівництві українською державою та приймають участь у владі на місцях не забуваючи й свою історичну Батьківщину.
Українських прізвищ серед владоможців в РФ ми можемо перелікувати дуже багато, але хотілося б, щоб Ви, молоді люди розвинули цю думку й нагадали діаспорі старшого покоління про їх батьків, дідів і прадідів в Україні, які своє життя віддавали за відбудову і існування української держави.
Форум Української Молоді Росії
В кінці свого привітання Митрополит Адріан подякував Президії цього Форуму і всім учасникам за запрошення його на цей важливий молодіжний Форум, на який він отримав благословення від Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси – України Філарета.
Після завершення урочистого відкриття Форуму, відбувся концерт за участю молодих артистів українського походження, які прибули з усіх куточків РФ, а в кінці концерту всьому залу були роздані листівки з текстом «Гімну української молоді» К. Марійчука та Я. Копельчука, а музику написав А. Патлатюк.
Треба сказати, що Митрополит Адріан в ці дні звершував богослужіння у Свято - Троїцькому храмі м. Ногінська з 6-го на 7-ме квітня, на свято Благовіщення Божої Матері та з 9-го на 10-те квітня у неділю.
На всіх богослужіннях він проповідував і надавав порад всьому духовенству і парафіянам бути чесними, правдивими і прямими людьми в очах Божих, не боячись ніякої кари за це, бо саме для цього нас створив Бог, щоб були чистими і відвертими православними християнами, якими особливо вони були в перших століттях після Різдва Христового, йдучи на будь - які випробовування і навіть страждання, бо за Правду Божу треба боротися.
11-го квітня Митрополит Адріан відбув до Криворізької єпархії.

Прес-служба Богородської та Криворізької єпархій УПЦ КП