Головна: - e-mail: mitropolet@mail.ru - http: //eparhija.com.ua - Skype: mitropolet


Категорії Новин


Новини

Керуючий Єпархією


Богородська єпархія УПЦ


Медіа

Документи

Газета


Проповіді і проповідники


Календар богослужінь


Контакти


МолитваГолодомор та геноцид в радянські часи з відеофільмамиУкраїнські історичні та народні трагедійні пісні і думиУкраїнські історичні думи козацької доби з відеофільмамиП'єси та спектаклі художнього та комедійного змісту з відеофільмами


 

У вигляді календаря

«    жовтня 2019    »
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

У вигляді списку

Червень 2019 (3)
Березень 2019 (5)
Лютий 2019 (3)
Січень 2019 (1)
Квітня 2018 (2)
Березень 2018 (3)
 

 

Hosting Ukraine

 

Богородська єпархія УПЦ КП » Новини » Богородської єпархії » Престольний День в Свято – Троїцькому храмі м. Ногінська Московської області на честь Пресвятої Тройці

Престольний День в Свято – Троїцькому храмі м. Ногінська Московської області на честь Пресвятої Тройці

Автор: mitropolit от 15-06-2011, 13:20
14.06.2011-го року
Прес-служба Богородської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату сповіщає про урочисте святкування престольного Дня на честь Пресвятої Тройці у Свято – Троїцькому храмі міста Ногінська Московської області, яке відбулось у неділю, 12-го червня 2011-го року.
Напередодні свята, 11-го червня, Митрополитом Адріаном з духовенством храму було відслужене Всенічне бдіння з літією. Храм був прикрашений різними квітами, а на підлозі храму була розстелена свіжа зелена трава.
В день великого свята Святої Тройці, Митрополит Адріан очолив пізню Божественну літургію, яка розпочалась о 9:30 ранку. Після Літургії, під передзвін дзвонів, був здійснений Хресний хід навколо храму на честь престольного дня, під час якого звучав урочистий Молебень із заспівами до Пресвятої Тройці, Пресвятої Богородиці та до всіх святих, після чого Молебень завершився в храмі Многоліттям Святійшому Патріарху Київському і всієї Руси – України Філарету, Митрополиту Богородському Адріану, клірикам Богородської єпархії і всім віруючим Свято – Троїцького храму.
Згідно церковного уставу, після Молебню була відслужена Велика вечірня, яка розпочалась після Хресного ходу.
В урочистій формі були прочитані колінопреклонні молитви, які читалися на колінах всіма десятьма священнослужителями Богородської єпархії на чолі з Митрополитом Адріаном.
Завершилась Велика вечірня зверненням Митрополита Адріана до духовенства і парафіян зі своїм традиційним Словом.
Він сказав, що ми сьогодні святкуємо кульмінаційне урочисте велике свято Пресвятої Тройці, яке розпочалось від Різдва Христового, Його земної проповіді, страсних страждань та Воскресіння.
В нашій святій помісній Українській Православній Церкві Київського Патріархату і по всій землі в цей день, особливо прославляється Пресвяте ім’я Бога - Отця, Бога - Сина і Бога - Духа Святого.
Ця тайна про Святу Тройцю була закрита для людства до часів пришестя на землю Христа Спасителя.
Правда, Бог - Отець на Своїй предвічній Раді з Богом - Сином і Богом - Духом Святим, ще до творіння видимого світу і людини, передрік про велике майбутнє гріхопадіння людства, для спасіння якого Він пошле Свого Сина улюбленого (Слово), Господа нашого Ісуса Христа.
Проходили тисячі років, але Син Божий не поспішав прибувати на землю, щоб виконати Свою місію у якості Месії світу та волю Отця Небесного.
Відбувались кари Божі всесвітнім потопом при Ної, при будівництві Вавилонської башти, а також, особливо, при рабовласницькому устрої.
Тому й прийшов час для зішестя з Неба на землю Сина Божого, який від Духа Святого воплотився і від Діви Марії народився заради нашого спасіння.
Відкриття про Святу Тройцю святим апостолам і всім послідовникам євангельського вчення сповістив Сам Господь наш Ісус Христос під час Свого Хрещення від святого пророка Івана Хрестителя.
Таким чином, Бог - Син стояв в Йорданській воді, а Бог - Отець, вперше відкривши Себе людям, Сказав велике і гучне Слово про Спасителя, що це є Син мій улюблений, щоб Його всі слухали. А третя ж іпостась Святої Тройці, Бог - Дух Святий, з’явилась в цей же момент у вигляді великого, на все небо, голуба.
Яке ж було диво на площі в Єрусалимі у День П’ятидесятниці, після юдейської Пасхи та Воскресіння Христового, коли Свята Тройця у вигляді вогняних язиків з’явилась не тільки над святими апостолами, але й над всіма тими тисячами присутніми міськими юдеями та з діаспори, які прибули на це свято.
Бог - Дух Святий зійшовши на святих апостолів, нагородив їх Дарами мов, щоб говорили й проповідували Євангеліє Христове на всіх мовах того часу й навіть на тих діалектах, на яких говорили гості Єрусалима, які прибули з Ефіопії, Єгипту, Сирії та з багатьох міст Римської імперії.
Святі апостоли, будучи рибалками і не маючи жодної освіти, здивували всіх присутніх знаннями мов, а святий апостол Петро висловив своє червоно мовне слово, в якому прославляв Сина Божого, Який не тільки жив і був серед них, як вчитель і наставник, але в першу чергу, як Божий Син, посланник Отця Небесного до грішних людей для їх вічного спасіння.
І разом з тим, хоч Свята Тройця, на людський погляд, як мов і розділена на три Божественні іпостасі: Бога - Отця, Бога - Сина і Бога - Духа Святого, але вона є Єдиною, Одноістотною і Нероздільною в Своєму єстві. Бо Отець Небесний керує світом Ним же й створений, через Свого Сина (Слово). Як пише святий апостол і євангеліст Іоанн Богослов в І-й главі, 1-2-й стих, що «На початку було Слово і Слово було у Бога. І Бог був Слово. Воно у Бога було споконвіку». Таким чином, Слово постійно повчає людство й направляє до світла і вічних божественних скарбів. А через Свого Бога - Духа Святого, Отець Небесний животворить весь світ, все живе в ньому і все людство Ним створене.
Бог - Отець є тією Всесвітньою енергією і Всемогутньою силою, яка йде від Нього. І разом з тим Пресвята Тройця є Богом і єдиним Духом, а не розділяється на три окремих особистостей, які є в людському роді, де керівництво обирається або призначається.
Тому нас Бог обрав, але не для творіння зла, а для Божого добра, щоб ми творили лише волю Божу, а не волю диявольську.
Таким чином, це видиме явлення Пресвятої Тройці святим апостолам та іншим свідкам древнього юдейського світу було пронесене ними по всьому світу того часу серед обраних Богом людей, не залежно хто вони були за походженням: юдеї, язичники чи взагалі не сповідували жодної віри.
Слава Богу, що наші предки скіфи, сармати і русини досягли великої святості, щоб слухати проповідь про Христа Спасителя з вуст від самого першого апостола Андрія Первозваного, рідного брата святого апостола Петра.
І вже на початку ІV-го століття на двох Вселенських Соборах декілька сотень благочестивих архієреїв Християнської Церкви, Східної і Західної частини світу, склали й прийняли Символ Віри, в якому закріпили Тайну про Святу Тройцю: про Бога - Отця, Бога - Сина і Бога - Духа Святого, що поклало початок наукам догматичного богослов’я, пастирського, морального, основного та порівняльного.
Але самим найкращим засобом для спілкування з Богом є Священне Письмо та історія Нового і Вітхого Завітів, а також за допомогою ранніх, вечірніх, повсякденних молитов та богослужінь Святої Православної Церкви.

Прес-служба Богородської єпархії УПЦ Київського ПатріархатуПрестольний День в Свято – Троїцькому храмі  м. Ногінська Московської області на честь Пресвятої Тройці
Митрополит Адріан звершує кадіння під час полієлею на Всенічному бдінні на честь Пресвятої Тройці
м. Ногінськ Московської області, 11.06.2011-го року.


Престольний День в Свято – Троїцькому храмі  м. Ногінська Московської області на честь Пресвятої Тройці
Віруючі парафіяни Свято - Троїцького храму м. Ногінська на Всенічному бдінні на честь Пресвятої Тройці.


Престольний День в Свято – Троїцькому храмі  м. Ногінська Московської області на честь Пресвятої Тройці
Завершення першого часу на Всенічному бдінні на честь Пресвятої Тройці.


Престольний День в Свято – Троїцькому храмі  м. Ногінська Московської області на честь Пресвятої Тройці
Архієрейське благословення після вхідних молитов в день свята Пресвятої Тройці.


Престольний День в Свято – Троїцькому храмі  м. Ногінська Московської області на честь Пресвятої Тройці
Великий вхід. Митрополит Адріан прославляє ім’я Предстоятеля УПЦ КП, Патріарха Київського і всієї Руси – України Філарета, Митрополитів, Архиєпископів, Єпископів та весь притч церковний.


Престольний День в Свято – Троїцькому храмі  м. Ногінська Московської області на честь Пресвятої Тройці
Початок Євхаристійного канону в Свято – Троїцькому храмі.


Престольний День в Свято – Троїцькому храмі  м. Ногінська Московської області на честь Пресвятої Тройці
Відбувається причастя Святих, Животворчих Христових Таїн духовенства Свято – Троїцького храму м. Ногінська.


Престольний День в Свято – Троїцькому храмі  м. Ногінська Московської області на честь Пресвятої Тройці
Хресний хід навколо Свято – Троїцького храму м. Ногінська, 12.06.2011-го року.


Престольний День в Свято – Троїцькому храмі  м. Ногінська Московської області на честь Пресвятої Тройці
Завершення Хресного ходу навколо Свято – Троїцького храму м. Ногінська Московської області на честь престольного дня Пресвятої Тройці. 12.06.2011-го року.


 

Hosting Ukraine

 

@ 2011 Прес-центр Богородської єпархії