Головна: - e-mail: mitropolet@mail.ru - http: //eparhija.com.ua - Skype: mitropolet


Категорії Новин


Новини

Керуючий Єпархією


Богородська єпархія УПЦ


Медіа

Документи

Газета


Проповіді і проповідники


Календар богослужінь


Контакти


МолитваГолодомор та геноцид в радянські часи з відеофільмамиУкраїнські історичні та народні трагедійні пісні і думиУкраїнські історичні думи козацької доби з відеофільмамиП'єси та спектаклі художнього та комедійного змісту з відеофільмами


 

У вигляді календаря

«    січня 2022    »
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

У вигляді списку

Квітня 2020 (2)
Березень 2020 (3)
Грудень 2019 (2)
Червень 2019 (3)
Березень 2019 (5)
Лютий 2019 (3)
 

 

Hosting Ukraine

 

Богородська єпархія УПЦ КП » Новини » Богородської єпархії » Про богослужіння звершувані Митрополитом Богородським Адріаном у Свято – Троїцькому храмі м. Ногінська Московської області

Про богослужіння звершувані Митрополитом Богородським Адріаном у Свято – Троїцькому храмі м. Ногінська Московської області

Автор: mitropolit от 12-06-2011, 22:54
Прес-служба Богородської єпархії УПЦ Київського Патріархату сповіщає, що Митрополит Богородський Адріан ввечері, у п’ятницю, 10.06.2011-го року о 16.00 очолив Вечірнє заупокійне богослужіння у Свято – Троїцькому храмі міста Ногінська Московської області, на якому духовенство і парафіяни молилися за своїх рідних і близьких, які відійшли у вічність.
Після вечірніх богослужінь у п’ятницю, в Троїцьку поминальну суботу, 11.06.2011-го року о 9.30, після ранньої служби, Митрополит Адріан очолив пізню Божественну літургію в цьому ж храмі, де по завершенні Літургії була відслужена Велика Панахида.
Митрополит Адріан висловив своє повчальне Слово, в якому сказав, що наше земне життя ми не вміємо по-християнськи проводити, бо за земним тимчасовим збагаченням матеріальних благ, ми не бачимо головного: це духовних, вічних і благодатних Дарів, які є поряд з нами, але ми їх часто ігноруємо й не замічаємо.
Наші душі і серця часто зайняті іншими гріховними «дарами», коли ми людям, а не Богу себе показуємо з самого найкращого боку. Ось тому, ми й не помічаємо, як швидко проходять можливі дні для нас на землі для спасіння і отримання вічного Царства Божого.
Ми часто підмінюємо духовні цінності на матеріальні затрати, не даючи собі ладу, хто ми є на цьому білому світі: духовенство, архієреї, православні християни, чи просто група людей – однодумців, для яких Бог є засобом для збагачення на землі. Тоді як святий апостол Павло писав, що все ваше золото, срібло і залізо згниє і на його місці нічого не залишиться. Тому нам треба шукати й берегти вічні духовні скарби, з якими ми отримаємо можливість потрапити до Царства Небесного.
Але, для того, щоб наші рідні і близькі, які вже відійшли від земного життя до вічного, невідомо якого, райського чи пекла, ми повинні і в день, і в ночі молитися за них, щоб Господь Всемилосердний простив їх гріхи і помилував заради єднання всього людства під Його Божественним захистом і омофором.
В кінці свого слова Митрополит Адріан підкреслив і побажав кожному, щоб ми поспішали молитися не тільки за своїх рідних, близьких і добрих людей, але й за своїх недругів, які тим більше знаходяться у відчаї, залишившись зі злом, а не з добром, з дияволом, а не з Богом, яких треба спасати й допомагати в отриманні милості Божої.
Ось чому Голос Божий через совість кожної людини, постійно нагадує нам, чи ти є мерзотник на землі, а чи ти є Божий чоловік.
Будемо ж поспішати миритися один з одним у Бозі, щоб сила зла не завербувала нас до кінця в свої гріховні сіті.

Прес-служба Богородської єпархії УПЦ КППро богослужіння звершувані Митрополитом Богородським Адріаном у Свято – Троїцькому храмі м. Ногінська Московської області
Троїцька поминальна субота у Свято – Троїцькому храмі м. Ногінська Московської області 11.06.2011-го року.
Божественну літургію та Велику Панахиду очолив Митрополит Богородський Адріан


Про богослужіння звершувані Митрополитом Богородським Адріаном у Свято – Троїцькому храмі м. Ногінська Московської області
Митрополит Адріан з духовенством Свято – Троїцького храму м. Ногінська причащаються Святих Животворчих Таїн Христових у Престола Божого, 11.06.2011-го року.

 

Hosting Ukraine

 

@ 2011 Прес-центр Богородської єпархії