Головна: - e-mail: mitropolet@mail.ru - http: //eparhija.com.ua - Skype: mitropolet


Категорії Новин


Новини

Керуючий Єпархією


Богородська єпархія УПЦ


Медіа

Документи

Газета


Проповіді і проповідники


Календар богослужінь


Контакти


МолитваГолодомор та геноцид в радянські часи з відеофільмамиУкраїнські історичні та народні трагедійні пісні і думиУкраїнські історичні думи козацької доби з відеофільмамиП'єси та спектаклі художнього та комедійного змісту з відеофільмами


 

У вигляді календаря

«    листопада 2019    »
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

У вигляді списку

Червень 2019 (3)
Березень 2019 (5)
Лютий 2019 (3)
Січень 2019 (1)
Квітня 2018 (2)
Березень 2018 (3)
 

 

Hosting Ukraine

 

Богородська єпархія УПЦ КП » Новини » Інші новини УПЦ КП » Звернення 32-х козацьких товариств на чолі з Генерал - полковником Українського Реєстрового Козацтва Ю.І. Засядьвовка

Звернення 32-х козацьких товариств на чолі з Генерал - полковником Українського Реєстрового Козацтва Ю.І. Засядьвовка

Автор: mitropolit от 16-05-2011, 13:10
Звернення 32-х козацьких товариств на чолі з Генерал - полковником Українського Реєстрового Козацтва Ю.І. Засядьвовка
Патріарху Київському і всієї Руси-України Філарету
Копія: Митрополиту Богородському Адріану

Ваша Святість!


До Вас звертається Голова Ради засновників лицарського козацького ордена імені Івана Сірка, в який входять 32 козацьких товариства зі всієї України, Представник Гетьмана УРК в Дніпропетровській області генерал - полковник козацтва Засядьвовк Юрій Іванович.
Хочу висловити свою пошану до Вашої Святості та до Вашої безцінної духовної праці в ім`я нашої Української помісної Церкви та неньки - України.
Для мене і моїх побратимів козаків стало несподіванкою те, що на засіданні Священного Синоду УПЦ Київського Патріархату було розглянуте питання щодо обвинувачення Митрополита Адріана, який ніби - то звернувся із заявою до Митрополита Мефодія з проханням про перехід до УАПЦ і відсторонення його від керування Криворізькою єпархією.
А ще більшою несподіванкою стало те, що було рейдерське захоплення Петро-Павлівського храму. На місті дізналися, що цю акцію проводе Дніпропетровська єпархія Київського Патріархату та були дуже здивовані і обурені таким вчинком.
Що ж це робиться? Та хіба так можна ? Чи Дніпропетровська єпархія робить по принципу «Бий своїх, щоб чужі боялись». Ми, козацтво, не допускаємо той гадки, що такі дії могли робитися з Вашого дозволу і благословення…
Люди обурені такою поведінкою священнослужителів Дніпропетровської єпархії. Нам, козакам, які дуже довго співпрацюють з Владикою Адріаном, не зрозумілі дії, які направлені проти нього.
Ваша Святість! Послухайте нас козаків і народ, який ходе в церкву тому, що там праве Владика Адріан. Він висококультурна і вихована людина. Так, він правдолюб. І за це його деякі недолюблюють. Про нього складають плітки й легенди, його ненавидять заздрісники і кар`єристи. Але його поважає український народ, бо він несе щиру віру до кожного серця, за ним йдуть православні люди, бо вірять пастирю своєму. Він є архієрей від народу, а не від чиновників. За нього моляться багато православних християн, бо кожен день для Владики Адріана є постійною боротьбою добра зі злом. Він завжди стояв і буде стояти на боці світла і добра. Є люди, які дуже красиво балакають, а Владика Адріан навпаки - мало говорить, а робить багато справ на користь Української Церкви і всього українського народу. В тяжкі часи становлення УПЦ Київського Патріархату Владиці Адріану по всій Дніпропетровській області вдалося сформувати 217 парафій. Особливу працю довелося здійснювати на розбудову Петро - Павлівського кафедрального храму, де був напівзруйнований клуб. Ним побудовано Недільну школу, Духовно-хорове училище, актову залу, бібліотеку, гуртожиток...
При першому моєму знайомстві з Митрополитом Адріаном я побачив в ньому патріота України, який все робить для розбудови незалежної соборної України, а також є Вашим ідейним помічником у розбудові помісної Української Православної Церкви. В своїх виступах Владика завжди прославляв Вас, як Патріарха України і людину, яка звалила на свої плечі важкий тягар, і яка все робить, щоб на Україні була історична помісна Церква, як це було при Київській Русі. То де ж та справедливість? Я впевнений , що злі заздрісники завели Вас в оману.
Але ж прийде час не на словах, а на ділі, коли доведеться всім нам відповідати перед Богом, бо там у Господа немає ні любимчиків, ні хитромудрих, бо є всі рівними.
Ваша Святість, я буду дуже вдячний Вам, коли Ви прислухаєтесь до голосу народу і козацтва та виправите ту помилку відносно Владики Адріана. Повірте нам, Він не заслуговує такого приниження. Звичайно, я не можу втручатись у Ваші архіпастирські діла, але серце болить за Державу і за народ український. А ви, як наші духовні наставники, не повинні робити помилок. Просимо Вас об`єктивно розглянути питання відносно Митрополита Андріана та відновити його чесне ім’я .

З повагою до Вас від імені козацтва Дніпропетровщини, а також козаків України,
Голова ради засновників лицарського козацького ордена ім.. І. Сірка
Представник Гетьмана Українського реєстрового козацтва
генерал полковник Засядьвовк Ю.І.

 

Hosting Ukraine

 

@ 2011 Прес-центр Богородської єпархії