«    січня 2018    »

Лютий 2017 (7)
Січень 2017 (6)
Грудень 2016 (2)

Богородська єпархія УПЦ КП » Газета » Вітаємо переможців за 2017-ий, яких обрали експерти на конкурсі «Кобзи» (Канада) найкращих року.

Автор: mitropolit от 9-01-2018, 23:13
Розділ: Повідомлення редакції
Дата: 07 січня 2018

Митрополит Адріан і Марк Фейгін (Москва) - громадяни РФ.
Митрополит Адріан - Українець року в Росії.
Адвокат Марк Фейгін - громадянин Росії, але є другом України.
Дорогі читачі!
Редакція визначила переможців у двох щорічних номінаціях Кобзи: «Українець року в Росії» та «Друг України в Росії».
В номінації «Українець року в Росії» переміг Митрополит Богородський Адріана (Старина В.Е), (м. Ногінськ, Московської обл.).
Його заслуги визначено так:
- за розвиток Українського Православ’я в Росії, започаткування Богородської єпархії УПЦ КП та будівництво храмів;
- за участь у багатьох діаспорних Конгресах та представлення позиції Церкви серед активістів і делегатів;
- у зв’язку з 20-літтям драматичних подій у Ногінську (вересень 1997 року), в яких була явлена сила християнського духу, а також за весь наступний час духовного служіння парафіянам у Ногінську;
- за явлення найвищого прикладу служіння Україні та діаспорі, за мудрість і доброту.
В номінації «Друг України в Росії» переміг адвокат Марк Фейгін (Москва).
Його заслуги визначено так:
- за захист українських політв’язнів на політичних судах в Росії;
- за захист ліберальних цінностей в Росії та відстоювання міжнародного права у міждержавних відносинах;
- за мужність і любов до свободи.
Редакція вітає переможців і бажає їм здоров’я та успіхів!
Редакція сайту «Кобза – українці Росії»

Пропонуємо богослужіння на Різдво Христове в 1996 році, яке очолив Архієпископ Богородський і Дніпропетровсько – Криворізький Адріан.
Просимо натиснути на цей сайт, щоб відкрити Богослужіння на Різдво Христове: https://www.youtube.com/watch?v=ftUFiSoS2bw