«    квітня 2019    »

лист Порошенку 16.03.2019

Автор: mitropolit от 16-03-2019, 00:00
16 березня 2019 року
Звернення Митрополита Адріана (ПЦУ) до Президента України П.О. Порошенка, до Голови Верховної Ради А.В. Парубія, до Прем`ер – міністра України В.Б. Гройсмана, до народних депутатів Верховної Ради України А. А. Гончаренка та до інших депутатів ВР і людей доброї волі.
Вельмишановні керівники Української держави!
Як же важко розібратися в передвиборчій політиці, особливо в діяльності керівників даної сучасної влади, члени якої незаслужено отримують сотні тисяч гривень зарплати в місяць, не боячись перекреслити напрацьовані успіхи гідних державників та воїнів - захисників, які віддають себе Україні та її народу. На жаль, кар'єристи та внутрішні вороги свідомо ведуть нашу країну на шибеницю чергового ГУЛАГу. Шкода бідних людей - пенсіонерів, які, отримуючи мізерну пенсію, ледве їм вистачає на шматок хліба та на ліверну і варену паперову смердючу ковбасу. А ще ж треба платити за комунальні послуги. Їх службовці ходять по п'ятах нещасних людей, щоб платили за газ по 3 - 5 - 9 тисяч гривень на місяць, за електрику, за воду, за лікування, за ліки, за, за, за і... А де ж їх можна придбати, ці гривні? А школярі, сидять напівголодні на уроках, та ще й за транспорт треба платити за обидві сторони. Адже ви знаєте, що стипендію і ні яких коштів школярі не отримують. Адже їх батьки не в змозі забезпечити дітей грошима, щоб платити ще й за ремонти класів. Бо заробіток батьків не перевищує 5 – 10 тисяч гривень. А чи були Ви в магазинах з дитячим взуттям та одягом? Там взуття для дітей дитячого садку дорожче, а ніж для дорослих. Так і одяг. А візьміть студентів сучасних вузів в Україні? Я не беру до уваги дітей сімей олігархів, корупціонерів, мільйонерів і особливо, мільярдерів, які за рахунок українського народу щодня збагачують свою скарбницю. Як же так? Багаті багатіють, а бідні щодня бідніють. Хіба ж ви всі цього не бачите? А може світова політика керує владою України, аби залишити в ній тільки 5 - ть мільйонів осіб, а всіх інших згноїти й замордувати в голоді та у в`язницях не підкорених людей брехливій владі? Адже по українському телебаченню можна часто про це почути! Так, за кого ж людям голосувати в Президенти України? За артистів, за циркачів? Так вони, хоч би самі розібралися в своєму особистому господарстві, а не в методиці керування державою? Тим більше, що навколо «театрів» і «цирків» облаштовуються розсадники нероб, злодіїв та зрадників нашої Батьківщини. Тому Ви, як чинний Президент України Петро Олексійовичу, повинні до виборів 31 - го березня 2019 - го року для простого народу зменшити плату за комунальні послуги, особливо за газ, бо люди від Вас відвернуться на виборах 2019 року, що є небезпечно для Вас і для всієї України. Інакше вони будуть голосувати й за 28 - річних брехунів, які перебувають до цього часу при урядовій "усипальниці"? Також люди будуть голосувати й за подібних депутатів Верховної Ради (450 – чол.), неробів і ошуканців, пристосуванців за рахунок трудового українського народу. Серед депутатів ВР є достойні ревні люди, як Олексій Олексійович Гончаренко, який переживає за долю Української держави і за злиденне матеріальне становище нашого прекрасного, але мученицького народу. Сподіваюся на Вашу позитивну реакцію на мій надісланий лист. Богородська єпархія ПЦУ щиро дякує Вам, вельмишановний Президенте України Петро Олексійовичу Порошенко за Вашу важливу участь в отриманні Томосу про Автокефалію для України від Вселенського Константинопольського Патріарха Варфоломія. Здійснилася й повернулася до України історична правда, яка була вкрадена Московським Патріархатом Російської Православної Церкви у 1686 - му році.
З повагою до Вас – Адріан, Митрополит Богородський (Помісна Автокефальна Православна Церква України).